PZ31NcgFwwS5kQtK

Коли стало відомо, що «Арсенал» точно летить до Полтави, всі фанати «Ворскли» відчули, як за спиною виростають крила.

Після того, як полтавська «Ворскла» за підсумками жеребкування потрапила в групу «смерті», всі були шоковані та водночас щасливі – вау, наша маленька команда наблизилася до грандів світового футболу і змагається з ними на одному рівні! Вболівальники не плекали особливих надій, але були на сьомому небі, що полтавці привезуть «Спортінг» і «Арсенал». І гра, яку в нас вкрали, матч із «Арсеналом» – це мала бути кульмінація єврокубкової кампанії «Ворскли».

Це відчуття, коли в тебе є мрія, і настає момент, коли вона вже зовсім поруч, коли все найскладніше вже позаду, й тобі залишається лише протягнути руку, щоб до неї доторкнутись… Аж раптом хтось вирішує позбавити тебе цієї миті.

Тобто хлопці, майже рік не отримуючи заробітну плату, досягли історичного успіху, героїчно здобули право змагатися з найсильнішими, перевірити себе на найвищому рівні. А найцінніше те, що вони подарували нашому маленькому місту, всім вболівальникам, можливість відчути на смак справжні емоції, побачити зірок світового рівня на своєму рідному стадіоні. Відчути атмосферу великого футбольного свята, якого ще ніколи не було в Полтаві. У решті решт, це те, що вболівальники запам’ятали назавжди і згадували з гордістю.

Полтава – футбольне місто. Дуже багато людей чекали на цю подію, готувалися до неї. Мене не полишає відчуття, що нас обікрали і показали дулю.

Я не можу зрозуміти причини рішення про перенос матчу у Київ. Якщо через введення воєнного стану «Арсенал» відмовився прилітати до Харкова, звернувся до УЄФА з проханням перенести зустріч подалі від небезпечного регіону, то чому не поглянути на мапу України і не знайти інший аеропорт – наприклад, у Києві. Чому ніхто не бере до уваги цінність події для полтавців? Чому «Шахтар» має право провести свій матч з французьким «Ліоном» у Харкові, безпосередньо в зоні воєнного стану, а з приводу «Ворскли», яка розташована поза зоною воєнного положення, навіть не поставили питання про альтернативні шляхи вирішення проблеми.

Скоріш за все, у наших футболістів – це єдина можливість зіграти зі світовою топ-командою. Шкода наших хлопців, що пропрацювавши такий важкий рік, вони не можуть гідно зіграти вдома, перед рідними вболівальниками на заповнених трибунах.

17 тисяч вболівальників залишаються з купою запитань.

Моя колега весь день ниє, що зірвався приїзд брата, який повинен був виїхати з друзями з Києва спеціально на гру. Так, він втратив на квитках на потяг, досі не знає, що буде з грою, але УЄФА такі історії, звичайно, мало цікавлять.

Ще мене дратує комунікація прес-служби з вболівальниками. Агов, чуваки, ви серйозно не мали чого сказати фанам сьогодні зранку?! Тобто весь день ті, хто взяли квитки, як ненормальні повинні були вангувати: міняти чи не міняти, шукати вільні місця в «Бла-бла карі» (нагадаю, взяти квиток на потяг із Полтави до Києва за один день – задача, непосильна навіть для Супермена), чи що взагалі в біса робити?

Чому ми так багато говоримо про те, як важливо спілкуватися, що вболівальники та гідна організація гри – на першому місці, але не знаходимо час хоч якось пояснити ситуацію?

Так, я злий. І водночас дуже засмучений. У мене, як у сотні фанів, не тільки вкрали найбільш очікуваний вечір за багато місяців, а й поставилися до цього так, наче це норма.

УЄФА, не треба так робити. Ми вже одного разу показали, на що здатні сотні розгніваних вболівальників, коли знесли сторінку в «Фейсбуці».

Мені по-людськи шкода улюблений клуб та команду, які перебувають у такому «підвішеному» стані і досі не знають, хто буде підтримувати їх на трибунах.

Читав, що постраждали готелі й люди, які здають в оренду житло. Мені вас теж дуже шкода.

Ми, фанати «Ворскли» досі чекаємо, яким ж буде рішення.