yuliya-fedorchak-1

Наші чотирилапі улюбленці завжди гідні тільки найкращого харчування, розробленого спеціально для підтримки їхнього здоров’я. Правильно підібраний раціон, що містить всі необхідні поживні речовини, дозволяє підтримувати оптимальну вагу та зберегти здоров’я собаки і кішки.

З перших днів життя кожної тварини ми несемо відповідальність за її фізіологічний розвиток.

Завдяки сухим кормам стало можливим правильне годування вихованця збалансованою і корисною їжею, при цьому економлячи кошти і час. Складність може виникнути в тому, що не кожен власник хвостика знає, скільки корму можна давати, і який саме. З цим все просто, на упаковці корму, торгової марки яку ви оберете, прописане рекомендоване дозування, в залежності від фізіологічних потреб тварини. Зверніть увагу, дозування вказано в грамах на добу.

Сухий корм має велике значення в харчуванні тварини, використовуючи його як основний раціон, необхідно враховувати деякі правила:

  1. Не слід годувати тварину найдешевшим продуктом. Слід розуміти, що між ціною і якістю їжі є пряма відповідність.
  2. Годувати своїх тварин кормом потрібно за графіком, в приблизно один і той же час тварина має отримувати необхідну кількість їжі.
  3. Вживаючи суху їжу, організм тварини відчуває необхідність у великій кількості рідини. Тому в полі зору вашого улюбленця завжди повинна стояти ємність з чистою водою кімнатної температури.
  4. Сухий корм потрібно зберігати тільки в щільно закритій упаковці при кімнатній температурі.
  5. Привчити вихованця до нового виду їжі рекомендую впродовж 7-14 днів, поступово збільшуючи його порцію.

Досить часто власники домашніх тварин купують корм для своїх улюбленців на вагу. А  ветеринари і досвідчені власники застерігають господарів не купувати корм у такий спосіб.

Економлячи на упаковці корму – ви можете витратитися на лікування улюбленця. Неякісним кормом можна отруїтися, поївши простроченого або окисленого, насиченого хвороботворною мікрофлорою корму.

Отже, чому не бажано купувати корм на вагу:

  1. Термін придатності. Відсутність фабричної упаковки робить можливими махінації з термінами придатності. Деякі недобросовісні продавці реалізують на вагу прострочений корм або той, у якого термін придатності добігає кінця. Сухий корм має зберігатися виключно у герметично закритій упаковці. Купуючи корм на вагу, власники тварин не можуть знати, коли саме була відкрита ця пачка, і тим самим ризикують придбати неякісний продукт.
  2. Вологість. Підвищена вологість в магазині, про стихійні ринки я взагалі мовчу, призводить до псування продукту і до розмноження патогенних мікроорганізмів, таких як бактерії та грибки. Поївши такий «смачний» корм, чотирилапий ризикує отримати сильне харчове отруєння.
  3. Пил. Потрапляючи всередину відкритої пачки пил погіршує якість продукту і може стати причиною алергії або інфекційних захворювань у тварин після поїдання такого корму.
  4. Кисень. Щоб корм у фабричних пачках добре зберігався на виробництві з упаковки видаляють кисень, а закачують нейтральний газ, він не вступає в окислювальну реакцію з продуктом.  Тому, в домашніх умовах, після кожного використання пачки, рекомендують максимально видаляти повітря з неї, а край упаковки щільно закривати.

Отже, робимо висновок, не варто економити на кормі, адже це загрожує здоров’ю вашому улюбленцю, а інколи це коштує його життя.