Maria

Чому ми проводимо акцію #lotsofsocks різнокольорові шкарпетки? Цю акцію, як і людей, які мають додаткову хромосому у 21 парі, придумала не я… Не я обирала бути мамою особливого сина, так трапилося, що цей щасливий квиток, який випадає один раз на 700-800 пологів, випав мені.

Уже четвертий рік поспіль ми разом з батьками, які виховують дітей із синдром Дауна, проводимо у місті захід #lotsofsocks. Це – всесвітня акція, що проводиться до дня інформування про людей із синдромом Дауна 21 березня. Ця дата символічна, тому що саме у 21 парі хромосом люди із синдромом Дауна мають додаткову 3 хромосому.

Перше, що ми робимо – це інформуємо в такий спосіб про людей з планети Сонця, які знаходяться поряд з нами. Друге, звісно, збираємо пожертви. З вашою допомогою ми змогли реалізувати наші інформаційні буклети, які зараз батьки новонароджених дітей з підозрою на трисомію отримують у пологових будинках чи у генетиків. Це вже допомогло надати таку необхідну першу допомогу родинам, які отримали звістку про народження особливої дитини.

Зараз ми реалізуємо проєкт «Йога 21», який є новим для всіх учасників. Завдяки зібраним коштам ми зможемо провести більше занять для дітей.

Як ви можете долучитися?

1. Дізнайтеся більше про людей із синдромом Дауна за посиланням.

2. Одягніть різнокольорові шкарпетки. Ми будемо вдячні, якщо це будуть саме наші акційні, які можна придбати у «Художньому салоні» за адресою вул. Соборності, 27. Зробіть свій внесок у розмірі 50 грн, та отримайте свою неповторну пару шкарпеток. Щоб привернути до себе увагу, ви можете надягнути їх, як краватку, чи прив'язати до сумки чи антени машини.

3. Поясніть, чому ви це зробили. Розкажіть трішки про людей із синдромом Дауна. Як це – почуватися постійно в надмірній увазі? Як це – бути по-справжньому не таким, як усі, та привертати увагу лише своєю зовнішністю?

4. Візьміть участь в акції в соцмережах з #lotsofsocks і запросіть своїх друзів, викладіть свої яскраві фото в різнокольорових шкарпетках і виразіть свою солідарність і підтримку нам. Ви навіть не уявляєте, що це означає для батьків – це не просто кошти, це розуміння того, що ми не одні, що ми потрібні суспільству, так само як і ви потрібні нам.