Влада Орлова

Мешканці Макухівки 28 жовтня змушені знову вдаватися до радикальних дій. Ми готові до перекриття дороги до сміттєзвалища, бо умови меморандуму не виконуються. Додатки до нього так і не погодили протягом шести місяців.

Зустрічі з головою Полтавської обласної державної адміністрації не відбулося. І це попри те, що міська влада обіцяла її неодноразово, спираючись  на те, що це загальна проблема. Річ у тому, що земельну ділянку під новий полігон або сміттєпереробний завод потрібно шукати  саме в області. Тому вони також зацікавлені у розв’язанні цієї проблеми.

За час з моменту підписання Меморандуму не виконана головна вимога – не знайдена нова земельна ділянка. Рекультивацію старого сміттєзвалища також ніхто не виконує.

Тільки частково виконали обвалування! Один раз за весь цей період помили дорогу біля сміттєзвалища. Та й те тільки після того, як особисто голова Полтавської міської територіальної громади Олександр Мамай сказав це зробити

На жаль, ані депутати, ані вищі чиновники не поспішають розв’язувати таку наболілу проблему. Тим часом КАТП-1628 і далі привозить та розсипає у бік Макухівки. При цьому, навіть частково не проводять пересипання сміття ґрунтом і весь непотріб сміттєвозами вивозиться на дорогу. Через те, що бар’єру для дезінфекції також ніхто не встановив, ширяться хвороби.

Шкода, що нікому не має діла до цієї біди.