eizLPcH3QSaWH7yF

В заголовок винесено заяву керівництва телеканалу «NEWSONE»

Безсумнівно, сама ідея – правильна. Потрібно говорити. Десяткі років (і цей рік – не виключення) нам не дають можливості говорити. Але, як кажуть: «Диявол ховається у дрібницях».  

У мене виникають питання:

- Кому потрібно?

- Хто пропонує?

- З ким пропонують?

- З якою метою?

Якщо відповісти максимально об'єктивно на ці питання, то можна, з великою долею вірогідності, з'ясувати кому вигідно.

Давайте спробуємо з початку. Я не знайшов інформації про те, хто ініціював проведення телемосту Перший-«NEWSONE». Але пропустимо, що ініціатор – один зі згаданих телеканалів. 

Давайте спробуємо уявити, чи може один з цих телеканалів, саме керівництво ініціювати самостійно телеміст на такому рівні?

Моя відповідь – ні.  Тоді хто? А хто власник так званих телеканалів? Загально відома інформація: Першого – Путін, «NEWSONE» –  Медведчук, кума Путіна.

Виходить, телеміст узгодила та буде писати сценарій (підбирають акторів, пишуть сюжет, придумують драму і все інше, що необхідно для телевізійного шоу) одна людина.

Авторитарний лідер стагнуючоі імперіі та його адепт, у кримському палаці якого висить автопортрет в мундирі губернатора Малоросіі, вже давно та цілеспрямовано впроваджують у життя план з утримання України під імперським контролем.

Для мене вже немає інтриги. І тоді який сенс дивитися телешоу, справжньою метою якого є не «Надо поговорить», а «Надо обмануть»? Всі придумані та роздані акторам діалогі створені з однією метою – вкласти нам у голови вже готове рішення однієї людини, Путіна.

Що можна зробити? Як відповісти?

Я вважаю, що дійсно потрібно говорити з представниками російського народу. Але говорити не за допомогою військових підрозділів Російських збройних сил (які для прикриття називають себе ЗМІ), а дійсно з незалежними російськими ЗМІ.

З якими? Я би попросив рекомендувати та організувати російську сторону для діалогу відомих багаторічних опонентів режиму Путіна. Знайти таких порядних та сміливих людей не так і складно. Недавно у Вільнюсі пройшов черговий (якщо я не помиляюсь сьомий) Форум Свободноі Росії. Не буду перелічувати усіх докладачів та ведучих, зупинюсь на одному – Андрій Ілларіонов. Я особисто знаю Андрія Миколайовича більше десяти років. Переконаний, що він зможе надати правильні рекомендації, а можливо і сам захоче долучитися  до такого життєво необхідного обом країнам проекту. Я у повному спокої можу взяти на себе всю відповідальність за те, що у такому разі буде створений дійсно відкритий, з дотриманням усіх міжнародних вимог до свободи слова, майданчік для обміну думками між кращими представниками наших народів.

Звичайно, якщо є інші кандидатури, то пропонуйте. І не важливо що Київ далеко. Ми живемо у цифровому світі, не важливо, – де знаходиться студія, важливо, – які ідеї лунають з екрану телевізора чи монітору.

Я звертаюся до редакції шанованого мною інтернет видання «Зміст» стати ініціатором та запропонувати любому незалежному телеканалу стати соорганізатором телепроекту зі створення передачі за участі росіян, якщо вони будуть опонентами кремлівської пропаганди.

 Давайте ми зробимо такий телеміст.  Інакше це зробить Путін.