Ігор Гавриленко: Октябрський райсуд: без шансу на справедливість  


 Отримав ухвалу на заявлений судді Тімошенко відвід.

Я не бачу жодних перспектив об’єктивного розгляду справи за своїм позовом до керівництва Полтавського техуніверситету суддями Октябрського райсуду. Враховуючи ситуацію, що склалася довкола моєї дружини, судді цього ж суду Лариси Гольник, якій тривалий час доводиться протистояти нападкам на неї голови суду Олександра Струкова. На жаль, більшість тамтешніх суддів обрали бік свого свавільного керманича.

Тому разом із позовом 13 жовтня 2017 року я подав заяву з проханням оперативно передати справу до іншого  суду. Вона була проігнорована.

У першому судовому засіданні, яке відбулося 14 листопада 2017 року (за посиланням читач знайде й опис суті позову), я заявив відвід судді Тімошенко.

Підстави:

  • я не отримав повістки в судове засідання та копію ухвали про відкриття провадження, що є порушенням моїх прав та ЦПК України, а про дату призначеного засідання дізнався у результаті цілеспрямованих пошуків на офіційному веб-порталі «Судова влада України» та в Єдиному державному реєстрі судових рішень;
  • раніше суддя Тімошенко неодноразово брала самовідвід у справах, що стосувалися мене як чоловіка судді Гольник, на тій підставі, що вони тривалий час працюють разом (справи №№ 554/1884/15-к; 554/2499/15-к; 554/1985/15-ц; 554/4200/15-ц), і мені невідомі обставини, які зробили пані Тімошенко об’єктивною та неупередженою зараз, коли конфлікт зі Струковим досяг свого піку.

У судовому засіданні 31 січня 2018 року я вдруге заявив відвід «жриці» Феміди. Нагадав їй про неприязне ставлення до мене. Воно сформувалося давно і пов’язане з тим, що як блоґер низки інтернет-видань я доволі часто критикував негодні вердикти судді Тімошенко та інші огріхи в її роботі.

Зокрема, саме я зробив Наталію Тімошенко відомою всій Україні через рішення, яким вона визнала приналежність міста Донецьк у складі «Донецької Народної Республіки». Із неймовірним цинізмом виголошене це було «Іменем України»!

88

Скриншот з сайту «ФАКТИ. ICTV»

Після запиту народного депутата України Юрія Бублика співробітники Управління СБУ в Полтавській області провели з суддею Тімошенко профілактичні заходи. Про це народного обранця поінформував Голова Служби безпеки України Василь Грицак особисто.

Заяву про відвід судді я завершив такими словами:

«Упевнений, що переживши страх покарання за своє, м’яко кажучи, сумнівне рішення, суддя Тімошенко на все життя запам’ятала, хто зробив її ганебно відомою на всю Україну, і не пробачить мені цього».

Нова редакція Цивільного процесуального кодексу України передбачає: якщо суддя вважає відвід необґрунтованим, він зупиняє провадження у справі, а вирішенням питання про відвід займається інший володар мантії. При чому останньому заявляти відвід не можна.

Так моя заява опинилась на розгляді у судді Лариси Кулешової.

Разом зі Струковим і Тімошенко вона входить у трійку найбільш одіозних «октябрят». Її діяльність я також висвітлював. Багато разів.

Найбільша «заслуга» пані Кулешової – відпущення на волю кіберзлочинця Геннадія Капканова.

457

Скриншот з facebook-сторінки автора

Гадаєте, суддя Кулешова, перебуваючи в умовах явного конфлікту інтересів, вдалася до самовідводу? Як би не так!

Озброєна дерев’яним молотком Фурія визнала мій відвід Тімошенко невмотивованим.

Аргументів і доказів, які підтверджують наявність підстав для відводу, в тексті моєї заява вона не уздріла.

Ось повний текст її ухвали:

3_2018_01_31_1

4_2018_01_

Тепер справа повернеться до Тімошенко…

Існують так звані «Бангалорські принципи поведінки суддів», схвалені Резолюцією Економічної та Соціальної Ради ООН 27 липня 2006 року. Для українських суддів вони теж є обов’язковими.

Поміж іншого, Бангалорські принципи передбачають:

«Суддя заявляє самовідвід від участі в розгляді справи в тому випадку, якщо для нього не є можливим винесення об’єктивного рішення у справі, або в тому випадку, коли у стороннього спостерігача могли б виникнути сумніви в неупередженості судді».

У тексті документу наводяться й конкретні приклади таких випадків:

«...у судді склалося реальне упереджене ставлення до якоїсь зі сторін».

Якщо хтось вважає, що ці високі стандарти поведінки не дійшли до Октябрського районного суду міста Полтави, він помиляється.

Обидві згадані вище «законниці» добре знають про Бангалорські принципи і крутять ними, як циган сонцем.

5_

Витяг з рішення судді Тімошенко | Єдиний державний реєстр судових рішень

У незручних справах суддя Тімошенко залюбки вдається до самовідводів – без наведення жодних доказів на підтвердження своєї позиції.

Отож і виникають запитання – якщо суддя, всупереч своїй очевидній заангажованості, тримається за справу як воша кожуха, вона:

а) керується мотивами особистої помсти до позивача, тобто мене?

б) слухняно виконує вказівки голови Октябрського районного суду Струкова, якому блоґер Гавриленко порвав піджак?

в) відпрацьовує вказівки керівництва ПНТУ, у чому суддю Тімошенко давно підозрюють викладачі вишу, котрі були звільнені раніше і не знайшли в Октябрському «палаці правосуддя» ні справедливості, ні законності?

г) Ваш варіант відповіді.


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація