Олексій Ткаченко (2)

Днями уся країна вперше святкувала Міжнародний день молоді 12 серпня. Ми не могли не скористатися цією можливістю і видали перший випуск Журналу, приурочивши його до цього значущого дня.

Ще у квітні ми публікували спецвипуск, у якому розповіли про те, як містяни допомагають наближувати День перемоги. 

Проте, цей випуск кардинально відрізняється. Він повністю відповідає меті проєкту Журналу – писати просто і про цікаве у поєднанні з лаконічним дизайном. 

Рубрики цього випуску підтверджують його різнобарвність: «Люди», «Суспільство», «Медицина», «Саморозвиток», «Подорожі». Ми також сиділи і такі «Хм, а чому б не дати слово студентським радам вишу?», тому у випуску рубрика «Студради», де щоразу різні студентські спілки розповідатимуть про себе. Звісно додали й рубрику «Молодіжка», де розказуватимемо про діяльність Молодіжної ради від випуску до випуску. 

І це ще не все. Ми створили рубрику «Творчість». Ця ідея – скарб для тих, хто пише поезію та прозу, але не знає де і як її показати світу. Таким чином сторінки нашого журналу стають платформою для цього (якщо хочете подати свою роботу, зайдіть на інстаграм-сторінку Молодіжної ради, перейдіть за посиланням в шапці профілю і заповніть гугл-форму).

Це тільки рубрики, а ось про що написані самі статті:

  • інвестори сучасності – гроші на другому плані, або інтервʼю зі співзасновницею Містохабу Мариною Герасименко
  • молодіжні організації: допомога молоді, яку цькують за ВІЛ-позитивний статус і орієнтацію
  • мавпяча віспа – чому її не варто боятися
  • символічний простір міста: про українізацію памʼятників і вулиць з вуст молоді
  • по той бік планети: що схожого між містечком в Канаді і Полтавою
  • літній заробіток – це база чи все ж крінж
  • студенти ПНПУ ім. Короленка про волонтерство в стінах університету

І це лише коротко. Тож переглядайте перший випуск VIKHOLA за посиланням і стежте за моїм блогом, тут я розповідатиму те, чого ви не знайдете на сторінках Журналу.