2Zs71s97XKBarPBZ

Моря – немає. Всі великі та малі ріки, струми, озера та стави перетворено на каналізаційні відстійники. Відносно озер та ставків порушено більшість норм Водного кодексу України: береги віддані у приватну власність «під сільське господарство, індивідуальне житлове», тощо. Охороною водних ресурсів міста НІХТО не займається. Історична архітектура знищена. Це не тільки Кадетський. Це Новобазарна–Шевченка-Соборності. Крім того, […]

  1. Моря – немає. Всі великі та малі ріки, струми, озера та стави перетворено на каналізаційні відстійники. Відносно озер та ставків порушено більшість норм Водного кодексу України: береги віддані у приватну власність «під сільське господарство, індивідуальне житлове», тощо. Охороною водних ресурсів міста НІХТО не займається.
  2. Історична архітектура знищена. Це не тільки Кадетський. Це Новобазарна–Шевченка-Соборності. Крім того, давайте чесно, Полтава могла б претендувати на звання «столиці українського архітектурного стилю», якби нова забудова розвивала цей стиль. А він закінчився на будівлі Краєзнавчого музею Кричевського. Скульптури майже немає. Порівняйте щільність пам'яток у Полтаві та в тому ж Будапешті, наприклад.
  3. Гастротуризм? Хіба борщ з пампушками. Чи ми будемо дивувати італійців, іспанців, швейцарців, грузинів, китайців, та інших ЇХ національною кухнею?! Крім того, на мою думку, якість основних продуктів має бути такою, як у фіннів. А не «молочні продукти» без молока, м'ясо – з понаднормовим вмістом антибіотиків, овочі й зелень – на нітратах і т.д.
  4. Атмосферні заклади? Є місцевий міф? Полтавські масони в Полтавських підземеллях? Нема такого, бо підземелля – залиті нечистотами, тому що все місто в зруйнованих каналізаційних колекторах Полтававодоканалу. На які треба витратити 1 МІЛЬЯРД гривень!

Будь ласка, напишіть, якого біса сюди їхати за тисячі кілометрів?!

Від редакції: допис Артема Дугіна широко обговорювали в фейсбуці. Тому він систематизував свої пропозиції щодо  розвитку туризму в Полтаві,  який ми опублікуємо днями.