Софія Васецька

Я Васецька Софія – FIAVA! Я авторка петиції та пропозиції про перейменування вулиці на честь «МАЛІ» Браха Євгенія Олександровича!

Надихнув написати цю петицію мене побратим Євгенія «Безсмертний». Саме він написав вірш про Євгенія, який став для мене променем натхнення до написання петиції, в яку я вклала душу.

Набравши 784 голоси за 24 години, ми зробили рекорд! Багато людей підтримали мою ініціативу про перейменування вулиці на честь «Малі» Євгенія Браха. Ми прагнемо перейменувати вулицю Пушкіна на ім’я нашого неймовірного Героя. Це мета мільйонів українців та полтавців, наших неперевершених воїнів та могутніх людей, які змінюють цей світ.

Увічнення пам’яті унікального воїна нашої країни родом з Полтавщини, безмежно харизматичного хлопця, усмішка якого чарувала кожного. Його сила та міць стали не тільки його власною зброєю та щитом всієї України, а ще й символом української нації, незламності навіть у найважчі часи, сонцем, що сяє тільки яскравіше.

Ми ще раз доводимо, що з полум’я зродилися!

«Немає меж, там воля кипить у легенях, там в очах цілий світ відкривається вмить, як поглянеш туди, наберешся ти сили!» (BY FIAVA). Це точно про легендарного «Малі».

Своєї присутністю Євгеній завжди підбадьорював своїх побратимів та ніколи не давав шансу навіть подумати про щось негативне. Поряд з ним навіть усе найгірше перетворювалося на позитивні жарти, які згодом ставали крилатими виразами та зараз літають у просторах нашої країни.

Його шарм мав значення для кожного, хто знав його особисто чи через екран. Та я впевнена, що зараз його шарм, воля, енергетика та сила не згасають, та й ніколи не згаснуть, бо невмируща душа Козака та серце, сповнене міці, яке до останнього подиху билося разом з Україною.

«Малі» був блогером. Знімаючи крутий контент, він допомагав людям, сповнював їх оптимізмом та зароджував цю непохитність. Він могутньо виконував свою важливу місію й на інформаційному фронті. Дивлячись ефіри Євгенія, кожен раз ми переконувалися, що його фантазії та винахідливості немає краю.

Від його жартів був запал у кожного всередині, а з ним будь-які жарти палали завжди найяскравіше! Це людина, яка була готова на все заради України.

На момент початку повномасштабного вторгнення росії в Україну воїн жив у Франції. Коли дізнався, що на наші землі вільні наступає ворог, Євгеній покинув роботу і повернувся в Україну, на рідну землю, та став на захист Батьківщини. Спорт був для нього рушієм Його навички та досвід, який він здобув, служачи 5 років у Французькому легіоні, неймовірно допомагали виборювати свободу Україні та незалежність.

Будучи легіонером Євгеній брав участь у військових відрядженнях до Абу-Дабі, Малі (Африка) та Французької Гвіани (Південна Америка), Там навчився виживати, бути стійким та ще хоробрішим, що і було ключовим у його боротьбі та справі – боронити власний дім, власну країну та неповторну українську націю. Євгеній Брах говорив: «Ми воюємо, щоб наші діти не воювали».

Він не бачив перешкод, бо для нього вони були викликами, які він кожен раз приймав з гідністю та радістю в очах.

Він був унікальним, бо його боротьба – це різностороння творчість, комбінація якої неповторна. Євгеній був сильним фізично та морально.

Він зародив власні принципи в цьому світі, а його погляд на світ змінював інших людей життя. Він чітко знав за що стоїть, бо за його спиною життя мільйонів українців. Взявши зброю до рук, в його руках опинилася ціла Україна, а знімаючи відео, він підкорив мільйони людей, які згодом стали такими могутніми завдяки йому.

Його власна позиція стала позицією народу, а його думки стали ще глибшими. Женя залишався зі своїми підписниками не фізично, а ментально та кожен раз, йшовши виконувати спеціальні завдання, був з гідним поглядом, у якому виднілося усе те, за що він воює!

Одного дня Євгеній Брах пішов виконувати своє чергове спеціальне завдання… та ми більше не побачили повідомлення від Жені… Ми більше не почули його голос… Ми не побачили його посмішку ще раз на цій землі, але побачили її у небі..!

21 вересня 2022 року молода душа Євгенія Браха з позивним «Малі» полинула на небеса. Він навічно залишився Героєм. Про нього дізналися ще більше людей, його ім’я пролунало в різних куточках світу та його сила задихала на повні груди, тільки тепер вже десь вище неба. Він пішов виконувати завдання далі, ті завдання, які не можна виконати на землі.

Світлий та чесний, вірний син України, віддав своє життя за нашу свободу, за рідну Україну

Я вірю, що герої не вмирають, у пам’яті нашій житимуть вони завжди! Пам’ять про нього має бути не тільки у наших серцях, а ще й увіковічена у вулицях, бо це Козак України, про якого будуть писати у книжках.

Євгеній – людина, яка виховувала стержень вільного Українця та справжнього героя, незламного та неймовірного воїна. Він з Полтавщини, чим ми і маємо безмежно пишатися. Земляк, який підкорив цей світ. Ми горді ходити по одних і тих вулицях, де колись ходив легендарний «Малі».

Назвати вулицю на честь Євгенія Браха – це безмежна повага, вдячність, шана, гордість та пам’ять. Попри те, що він був воїном, він був величною людиною, яка різносторонньо впливала на інших.Та можна з гідністю сказати, що «покоління дітей, які виросли на «Малі» – це покоління гідних Козаків та Козачок.

Наш герой дійсно унікальний, витривалий, сміливий, міцний, хоробрий та відданий Україні. Його прихильники, підписники, усі ті, хто знав його через екран чи був знайомий особисто, всередині мають квітку, яка з кожним роком буде рости все гарнішою.

У Євгенія залишився тримісячний син, дружина, його сім’я. Син Мирон, який не побачить більше свого батька, але буде пишатися ним безмежно. Бо Женя віддав своє життя, щоб Мирон був живий, щоб Україна дихала вільно без цієї брудної орди, щоб у родинах був мир та благополуччя, щоб ми були вільними людьми.

Зробивши опитування, я взяла інтерв’ю у людей з різних міст та країн, поставивши питання: «Чому саме потрібна вулиця, названа на честь «МАЛІ» Браха Євгенія Олександровича?»

Думки людей:

«Бо це Людина, яка своїм прикладом показала відданість своїй державі, своєму народові, свою любов до Батьківщини та на особистому прикладі мотивувала багатьох громадян у різних планах розвитку.»

«Бо це Людина з великої літери. Він віддав своє життя за наше життя. Ми повинні увіковічувати це ім'я не тільки в своєму серці, але й у містах та вулицях!»

«Він став для багатьох прикладом та мотиватором, він загинув за всіх українців, ми маємо пам’ятати Женю, пам’ятаючи, що він зробив для нас та ми маємо робити усе можливе для увіковічення пам’яті про нього!»

«Тому, що його життя було віддане за нас! Тому що він приїхав в Україну її боронити, а міг ЖИТИ закордоном!
Тому що він світла та щира людина!
Тому що майже в кожного українця він у серці!
Тому що його вклад в Україну безцінний і не порівнянний з письменниками, якимось знаменитостями і т.д»

«На жаль , особисто з Євгенієм Брахом, я не знайомий , але почувши від його друзів, про те, як він покинув своє комфортне життя у Франції, приїхавши захищати свою родину, свій дім, можна зрозуміти, що його сила-волі - це щось з чимось! А любов до Батьківщини - безмежна! Тому гадаю, що людина із сильною внутрішнюю душею та хоробрим серцем! Я дуже зрадів, коли дізнався що у МАЛІ є малюк, це ще глибше торкнуло мене! У ньому тече кров його батька - неймовірного героя!
Потрібно увіковічити його ім’я, пам’ять про Євгенія Браха - легендарну особистість, щоб ми та майбутні покоління, завжди пам’ятали, якою ціною, є для нас перемога! А син ходив по вулиці свого батька!»

«Я киянка, уся Україна знає МАЛІ! Видатний Полтавець – Євгеній Брах через екран став настільки близьким та рідним, чаруючи серця мільйонів Українців! Ми маємо закарбовувати пам’ять про наших героїв! Усі вони варті шани! МАЛІ надихав усіх, мотивував та вселяв віру у перемогу України, при цьому ж боронячи нашу землю на лінії фронту! У місті Полтава, точно, має бути вулиця названа на честь Браха Євгенія Олександровича з позивним «МАЛІ» !»

«На мою думку, перейменування вулиці на честь Браха (Малі) Євгенія дуже важливе! Люди не повинні забувати своїх героїв, своїх захисників! Завдяки яким, ми маємо змогу спати вдома в теплі, поки він і його побратими відстоювали нашу свободу, свободу нашої країни! Я не знала Малі особисто, тільки була на нього підписана в соціальних мережах, але незважаючи на це, він став дуже близькою і мов рідною людиною з перших хвилин. Він підкорив мене своїми фізичними здібностями, своїм професіоналізмом, наполегливістю та відвагою. Таких як Малі- не так багато, але про таких як він, я би розповідала своїм дітям і ставила його в приклад!!!»

«Тому що Малі - дивовижна Людина з великої літери! Після початку повномасштабного вторгнення він кинув роботу за кордоном і повернувся до України, щоб стати щитом для неї. Він був і буде прикладом для молоді і не тільки! Женя настільки світла і добра людина, що дивлячись на нього через екран ти розумієш, що ти з ним навіть не знайомий, а він тобі вже як рідний…Він назавжди залишив запал у серцях людей! Я хочу, щоб про Женю не забували ніколи! Малі герой України!»

“¡Soy de España y tengo que mencionar que incluso aquí en España dicen de Yevgeniy Brah "MALI"! Poltava es una ciudad famosa por sus grandes héroes, ¡porque allí nace la élite! Y aquí los españoles admiran la fuerza del pueblo ucraniano y su indomable lucha, resistencia contra la horda rusa!!! ¡Pero «MALI» es un vívido ejemplo de un hombre ucraniano que le mostró al mundo entero quién es el jefe aquí! La calle lleva el nombre de Yevgeniy Brah: esta es la calle que quiero visitar después de la victoria de Ucrania.¡Vuela desde España a la Patria del Coraje!”
ПЕРЕКЛАД

«Я Іспанець і маю зазначити, що навіть тут, в Іспанії говорять про Євгенія Браха «МАЛІ»! Полтава - місто, яке славиться своїми величними героями, бо там народжується еліта! А тут іспанці захоплюються силою українського народа та незламної боротьбою, протистоянням проти російської орди!!! Та Малі - це яскравий приклад українського чоловіка який показав всьому світу, хто тут господарь! Вулиця названа на честь «МАЛІ» Євгенія Браха - вулиця, на якій після перемоги України, буду прагнути побувати і я! Прилитіши з Іспанії у Батьківщину хоробрості!»

“Nominare la strada in onore del "MALI" EVGENIY BRAH è onorare la memoria di lui sempre, perpetuando il fervore che il leggendario "MALI" portava dietro di sé”

«Назвати вулицю на честь «МАЛІ» Євгенія Браха - це вшановувати пам’ять про нього завжди, увічовічивши той запал, який ніс за собою легендарний «МАЛІ»!»

Тож «МАЛІ» набаго більше ніж воїн!
Зараз вирішується питання про перейменування вулиці Пушкіна на честь «МАЛІ» Браха Євгеній Олександровича! У разі відкриття голосування, прошу підтримати нашу ініціативу та віддати свій голос за «МАЛІ» Браха Євгенія Олександровича, який віддав своє життя за те щоб ми були живі!

З повагою Васецька Софія Ігорівна.
BY FIAVA
21.04.2023