Nathar

На жаль, з приходом нової-старої влади транспортна інфраструктура починає повертатися туди, де вона була до цього – занепаду, як кажуть «За що боролися…». Одним із таких прикладів є приватний перевізник Шевчук Юрій.

З 1 лютого він припинив діяльність на маршрутах: №14/18 (автовокзал – МБЗ), №30, 31, 48, 64 (Левада – Сади-2) та №36 (Горбанівка – Інститут зв’язку). Одразу хочу сказати, що я користувався його послугами: маршрутки в нього не викликають подразнення, виглядають нормально як всередині, так і ззовні, більшість з яких нові (2017-2020 років випуску).

Так, в нього є і старіші, але й вони не схожі на ті, які зараз курсують на інших маршрутах. Цим Шевчук і відрізняється від інших – догляд за технікою та комфорт для пасажира. Тому не дивно, що мешканці Розсошенець/Щербанів та МБЗ одразу написали петицію на міськраду, бо знають, що кращих маршруток їм годі й чекати.

Декілька днів до цього, мені довелося їхати в маршрутці №30, з автовокзалу до центру. Я заздалегідь зайшов на ізівей, глянув чи є на кінцевій маршрутка і вийшов на свою зупинку. Приїхала біла «Рута» 2017 року випуску з охайним, чистим та теплим салоном, в якому, до речі, працювало електронне табло, на якому було вказано, що маршрутка слідує до кінцевої зупинки Маслосирбаза, а також вказувалися проміжні зупинки в автоматичному режимі.

Для полтавських  маршруток – це нонсенс. Також біля водія можна сфотографувати розклад не тільки цієї маршрутки, але й повний випуск №14/18, 30, 31 (бо вони між собою майже не відрізняються). Окремо хочу сказати, що перевізник реально працював до пізньої години, якщо не помиляюся, останній рейс з МБЗ о 21:20 – на івеї в цьому можна було переконатися, що стосується ранку, то о 5:35 маршрутка №14/18 вже була на Гетьмана Сагайдачного.

Сумно спостерігати, як просто через політичні відносини прибирають не вигідних, а головне, сумлінних перевізників. Тільки влада забуває одне – від цього страждає не тільки перевізник, але й пасажири, які очікують комфортний та безпечний транспорт там, де немає тролейбуса.

Підтримайте петицію про відновлення роботи даного перевізника на маршрутах.