Діана Качур

Я авторка петиції, яка зібрала потрібні 250 підписів для ремонту дороги Гожули – Біологічне. Нам пообіцяли запросити на комісію, але ніхто не знає коли вона буде. Нам сказали чекати на дзвінок. Зафіксуємо: ми зібрали підписи для ремонту дорогу й чекаємо на рішення Полтавської міської ради. Як вони й обіцяли нам.

Найбільша проблема мешканців села Біологічне, що входить до складу Полтавської громади – аварійна дорога, яка сполучає Гожули та Біологічне.

За роки існування незалежної України, асфальтне покриття на цій ділянці дороги жодного разу не ремонтували. Як результат, ямки, які раніше можна було оминути, сьогодні ж досягли чималих розмірів й перетворилися на суцільні вибоїни. Об'їхати їх не лише складно, але й небезпечно.

У перспективі мешканці Біологічного ризикують найближчим часом залишитися поза межами цивілізаційних умов, які представники місцевої влади, як гаранти, повинні забезпечити своєму народові. Кількість населення селища становить близько 700 людей, а більшість з них – молоді сім'ї із дітьми.

Натомість село, що розташоване за декілька кілометрів від Полтави, замість розвитку й процвітання роками занепадає. Як результат, екстрені служби приїздять на виклик із запізненням, що може коштувати комусь життя, а служба таксі не погоджується приймати замовлення щойно чує «Біологічне». Маршрутні рейси часто не довозять пасажирів на роботу чи додому, бо на півдорозі втрачають, без перебільшень, колеса транспорту. Іноді людям доводиться діставатися на своїх двох.

Жителі Біологічного, попри відчай та часткову зневіру, все ж сподіваються, що їх почують. Таких «горе-доріг» в Україні не один і не два мільйони. Давайте разом відбудовувати наше теперішнє.

Усе, що нам потрібно – об'єднуватися й не бути байдужими. Ми доведемо, що мріємо про гідне майбутнє, без таких жахливих і небезпечних доріг як у Біологічному.