sdHx5qrjV73YLugA

Убивство Катерини Гандзюк стало каталізатором справедливості в нашому суспільстві після Революції гідності. Ми щодня стикаємося з боротьбою якихось «сил» проти активістів, але смерть Каті об’єднала всіх у боротьбі за покарання винних.

Ким була Катя? Найперше Катя Гандзюк — це уособлення принципової безстрашності. 

Катерина Гандзюк брала участь у Помаранчевій революції. Вона була депутаткою Херсонської обласної ради, засновувала медіа, запроваджувала безліч корисних ініціатив для міста, допомагала військовим, протидіяла вирубці лісів та «махалася» з криміналітетом, який «мутив мутки» та розводив корупцію в Херсоні та області.  

Із листопада 2016 року Катя керувала справами виконкому Херсонської міськради. На своїй посаді вона заявляла про зловживання в міськраді, про корупційні схеми, постійно гучно критикувала роботу правоохоронців. Згадайте її знамените стьобне «Тупо нема повноважень». Катя – одна з тих, хто не дав «русскому миру» прийти в Херсон.  

За планом злочинців її вбивство мало б залякати всіх принципових і безстрашних людей по країні. Але судячи з масових акцій, які тривають понад рік з вимогою знайти та покарати винних у її вбивстві, в країні ще достатньо принципових.  

Як жити далі та чому вчить нас Катя? 

  • Залишатися принциповими і, за можливості, безстрашними. Бо це єдине, що відрізняє нас від «них». Це єдине, що дозволяє нам бути іншими і робити зміни;
  • Робити свою справу добре та не йти на компроміси, як це робила Катя, чим би вона не займалася. Чому? Катя казала так: “Дістало це. Хочеться ще до 40 років пожити в нормальній країні, бажано в цій”;
  • Боротися за справедливість, за країну, за місто і село, за кожного і кожну, і за себе врешті-решт. 
  • і останнє від Каті: «Дававйте триматися купи і горнутися одне до одного. Бо спочатку вони розберуться з лівими руками правих, потім з правими руками мусорів, а далі доберуться і до нас – обичних п**дливих граждан».

 А потім вона обов’язково додала б: «Пріводи” і кримінальні справи за хуліганство і всякі там організації масових безладів не щітаються, це не компромат, це почьотно, це можна. Робіть на здоров‘я».

 «Бо все, що в нас є, – це народний гнів».