87889133 (3)

Power Space Team – це команда однодумців. Ми створюємо простори, де «вирівнюються спини». Це простори сили. Занурюючись у них, люди стають сильнішими фізично, емоційно та духовно.

Зі своєю тренерською діяльністю давно відчуваю масовий запит людей на те, щоб бути сильнішими. Зараз наш світ турбулентний. І щасливе життя в ньому вимагає сили. Сили бути собою, сили протистояти злу, сили встати зранку і зробити зарядку, сили сказати «ні» негідникам чи сили зупинитися та посміхнутися назустріч сонцю.

Чомусь так сталося, що ми багато в чому слабкі. Ми можемо по свистку вибігти на Майдан і зробити революцію, але нам бракне сили довести цю революцію до кінця. Для цього треба бути сильним. Треба мати довгу внутрішню марафонську силу – постійно й поступово рухатися далі. Треба мати рівну спину.

Цей запит і об’єднав нас. Конструктивно ми об’єдналися в команду в кінці 2020 року. Хоча кожен з нас робив багато чого для всього цього й раніше. Зараз ми вже в команді сприяємо тому, щоб у людей, зокрема й дітей навколо нас були «рівні спини». Щоб у середині нашого суспільства відчувалася самодостатність, сила і впевненість.

Наші заходи ми проводимо в місцях сили. Наприклад, в Опішні. Тут дух сили живе ще з 8-9 століття – в городищах, які навколо. Також тут сильний дух гончарського мистецтва та смачних страв, про які писав ще Іван Котляревський в Енеїді.

Це все пішло з дитинства 😊 Тоді я багато тренувався на природі – в лісі, біля річки на свіжому повітрі. І саме тоді я вже відчував, як об’єднання фізичної активності з природою заряджає та наповнює нутро. Далі цей заряд чистої енергії фонить на всі інші сфери – навчання, робочі процеси, відносини з людьми. Життя стає чистішим. У ньому стає більше добра.

Коли прожив та відчув це сам – почав створювати умови для інших.

«Рівний хребет» – це метафора фізичної, емоційної та духовної сили людини. Образ рівного хребта, рівної спини дуже корелює зі впевненістю, самовизначеністю та самодостатністю. Це такий собі стрижень. І коли на нього нанизана думаюча голова з чистими думками, вірними цінностями та мотивами – то маємо людину, яка може бути чудовим сім’янином прикладом для дітей, якісним працівником чи бізнесменом, приємним колегою, учасником команди, управлінцем, чиновником чи президентом країни.

Гарно ж, коли поряд є люди, в яких «рівний хребет»? Правда ж?.. 😊

Ми плануємо не обмежуватися тільки Опішнею. Вже цього року ми плануємо заходи й в інших місцях сили – Буланове поблизу Полтави (21-22 серпня) та на острові Джарилгач (осінь 2021) – українських Мальдівах. Це будуть трейли – біг по пересічній місцевості.

Для цього нам потрібні волонтери.

Наша команда з самого початку сформована на принципах волонтерства. Це коли кожен сам собі визначає відповідальність, напрямок і шлях досягнення наших спільних цілей. Така команда є найстійкішою, бо нас уже у фундаменті тримає разом ідея та задоволення від того, як ми її спільно втілюємо у життя.

Тому ми відкриті до волонтерів на всі 360 сферичних градусів. Доєднуйтеся і будемо разом творити простори, де «вирівнюються спини». І тут маємо цікаві спостереження: мало людей/молоді має таку глибину самоідентифікації, яка б дозволяла їм зайти в наші двері й сказати – я готовий/готова спільно з вами робити оце й оце.

Часто нас запитують:

«Ок, я доєднаюся. А що далі робити?..»

І тут ми відповіді не даємо. Ми можемо повернути це питання назад:

«Ок, ти доєднаєшся і що ти будеш далі робити?..»

Люди підвисають 😊 Бо хто зна, що робити взагалі в цьому житті.. Потім задумуються. Дякують за це запитання. Йдуть подумати. І через певний час приходять до нас з відповідями самим собі й для нас:

«Я готова доєднатися до вас у дитячих активностях. Бо все життя міряла про це, та все не було <чогось там>, щоб зробити перший крок».

Дякують нам, що ми «допомогли» цей перший крок зробити 😊

Є поодинока молодь, яка одразу розуміє, що й для чого вона робить у цьому світі. До нас доєдналися, наприклад, випускники та студенти Української академії лідерства, які сказали – «я вам готовий/готова допомогти в комунікаціях, дизайні, домовленостях з партнерами». Зараз ми вже є однією командою та працюємо над нашими проєктами разом.

Далі на заходи ми будемо формувати команди волонтерів для  роботи з учасниками, дітьми, для супроводу учасників на маршрутах забігів, для формування і видачі стартових пакетів, для координації роботи кемпінгів та інших складових просторів сили, які ми створюємо.

Кого хотіли б бачити серед волонтерів? Усіх. Бо волонтерство дозволяє стати людиною прямоходячою.

Де можна слідкувати за новинами проєкту (тут можна дати лінки на Ваш фейсбук, інстаграм тощо).

Слідкувати за нами можна у фейсбуці та інстаграмі.