yurij-krashhenko

175 вчителів початкових класів Полтавської області успішно пройшли сертифікацію протягом 2019-2022 років.

Довіра до неї щороку зростає, підсумували на круглому столі «Сертифікація вчителів: нові можливості професійного зростання».

Освітяни під час війни проявляють героїзм. Навіть попри складні умови воєнного часу – періодичну відсутністю світла, перебої з доступом до Інтернету, важкий психоемоційний стан – експерти-педагоги діяли й надихали учителів.

Торік 67 експертів Полтавської області вивчали практичний досвід роботи учасників сертифікації з різних регіонів України. 26 освітян відзначено почесними грамотами, грамотами та подяками Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Полтавської міської ради.

Із запровадженням сертифікації вчителі отримали можливість ділитися своїми напрацюваннями, а також зростати у кваліфікації та професії. Адже, успішна сертифікація є підставою для присвоєння відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання, зарахування чергової/позачергової атестації, а також бонусу у вигляді 20% надбавки до зарплати.

Додам, що цьогоріч сертифікація пошириться на інші категорії педагогічних працівників, розпочавши пілотування для вчителів базової середньої освіти — мовно-літературної і математичної освітніх галузей.

Участь у сертифікації-2023 зможуть взяти 2500 педагогів з усієї країни, з Полтавської області – 52 вчителів початкових класів, 18 – учителів математики, 20 – української мови та літератури.

Реєстрація вчителів початкових класів для проходження сертифікації триватиме протягом 30 січня – 13 лютого, вчителів математики, української мови та літератури 1–11 серпня.