Butko

Привіт, моє ім’я Микола і я є ініціатором створення Молодіжної ради у Полтавській міській територіальній громаді. Це мій блог у якому ти зможеш у майбутньому дізнаватися всі новини що стосуються молоді Полтавської громади.

Я розповім про молодіжний орган, який зараз створюється. Мова йде про Молодіжну раду Полтавської міської територіальної громади, що це таке і як туди вступити.

Молодіжна рада – це молодіжний консультативно-дорадчий орган при Полтавській міській раді. Він створюється для того, щоб молодь мала свій голос під час прийняття рішень які стосуються життя молоді громади, адже до цього вони приймалися без прийняття зауважень та пропозицій молоді.

Молодіжна рада це не просто 35 людей з різних галузей молодіжної політики, що існуватимуть аби існувати.

Молодіжна рада – це ті люди які можуть змінити життя молоді нашої громади. Це потужний інструмент впливу на владу під час прийняття рішень які стосуються життя молоді громади.

Якщо прочитавши це все ти волієш бути рушієм змін, то маєш шанс долучитися до команди змінотворців нашої громади. З переліком документів для вступу до молодіжної ради ти можеш ознайомитися тут.