Clear (1)

Раніше візити в кіно асоціювалися у нас з чимось приємним: ми вирушали дивитися фільми всією сім’єю, з друзями, причому робили це при будь-якій зручній можливості. Ритм сучасного життя швидко стомлює, тому деякі віддають перевагу перегляду фільму або серіалу вдома на дивані.

Але саме великий екран дасть ефект повного занурення і перезавантаження, що дуже рекомендується для зняття щоденного стресу.

Завдяки чому досягаємо такий ефект?

Оснащення кінотеатрів

Ви можете розщедритися на найдорожчий телевізор, але він буде поступатися в розмірах екрану в кінотеатрах, середня діагональ якого 1 тис. 62 дюйми.  Та ж сама історія зі звуком.  Будь-яка домашня аудіосистема ніколи не дасть вам такий же об'ємний звук, яким ми насолоджуємося в кінотеатрах.

Емоційна залученість

Президент Гільдії режисерів Томас Шламме в одному зі своїх виступів згадав, що в кіно важливо ходити ще й тому, що під час перегляду «глядачі збираються разом і відчувають схожі емоції, проживаючи одну і ту ж історію».  У такому випадку наявність людей в кінотеатрі – величезний плюс, що впливає на глибину вашого сприйняття.  Коли ви все хвилюєтеся за долю одного і того ж героя, емоції, які ви відчуваєте, стають набагато сильніше.

Фільми розраховані на кінопоказ

Режисери приділяють багато уваги роботі над спецефектами і графікою не просто так.  Масштабніше будь-який фільм виглядає на великому екрані.  Особливо бойовик або фантастика, фентезі.

Комфорт

Сьогодні є чітке поняття кіноетикету для кіногостей.  Тому раніше дратівливі чинники: любителі гучно поговорити, телефонні дзвінки і тощо вже в минулому.  Також крісла в залах розташовані таким чином, що сидять спереду і ззаду люди не завадять один одному.

Підтримка кінематографа

Все просто.  Кожен ваш похід до кіно – це внесок у розвиток кіноіндустрії.  Чим більше людей прийде в кінотеатри на фільм, тим більше грошей вдасться зібрати на створення нового шедевра. Щоб далі ви змогли пережити емоції від перегляду чергової картини.