Вероніка Завертайлова

Правдива, відверта трагікомедія про долю сильних творчих особистостей, які живуть правилом:

«Жертви, впертість, фанатизм і праця каторжника».

Створена прямо на сцені в форматі експериментів і творчого пошуку усіма учасниками процесу. Експериментували з усім: формою, музикою, пластикою, декораціями, родзинкою стане безпредметна дія та масовість сцен. Саме режисерка Наталія Тимощук ще у роки навчання побачила у творі «Бешенная балерина» Григорія Константинопольського зовсім не комедію, а щось набагато глибше, що й стало корінням дерева, яке з часом розрослося.

Це – вистава-постріл, стрімка і втрапляє в саме серце. Вистава-нитка, що зв'язує чотири втілення однієї героїні, де одна дія плавно переходить в іншу, заплітаючи вузлики з виборів, що стають вирішальними, а деколи й фатальними не тільки для неї. 12 акторів, 9 місяців роботи, більш як 4000 людино-годин разом. Якщо відсутній хоча б один учасник процесу – вся картинка розпадається, втрачає свою цілісність. Оскільки у колективі немає професійних танцівників (окрім хореографині Олени Марфіної), актори опановували ритміку, гострили музичний слух, практикувалися у плавності та граційності, відточували раз за разом рухи, щоб максимально передати атмосферу глядачам. Підсилює її гра зі світлом і музичний супровід різних стилів. Але без тандему у роботі режисера, хореографа, акторів і світлорежисера такої захоплюючої картинки не вийшло б.

Наша вистава створена для глядачів, відкритих до пошуку і роздумів. Тому ми з нетерпінням чекаємо на вас у Міському будинку культури вже 4 вересня, о 18:00. Квитки вже можна придбати за номером: +38 (066) 225 75 26.