Студенти з Полтави, ми чекаємо на вас

Анастасія Савенко
Анастасія Савенко

Колаж ЗМІСТу

Запрошуємо полтавських студентів на всеукраїнський проєкт. Розповідаю як долучитися та що чекає на учасників.

14-18 серпня на території Меджибізького замку на Хмельниччині влаштовують освітній наметовий табір «Програма Лідерства 2024». Захід об’єднає близько 300 студентів, які мріють про вільну, успішну Україну і хочуть брати активну участь у її творенні.

Опісля з'їзду, проєкт триватиме цілий рік в онлайн та офлайн форматах. Участь – безкоштовна.

Наша громадська організація «Українські Студенти за Свободу», Програма Лідерства – це можливість розширити своє уявлення про те, як ідеї економічної та політичної Свободи призведуть до нашої перемоги та появи «українського дива». Учасники зможуть:

  • розвинути свої лідерські якості;
  • прокачати знання з економіки, політології, філософії від найкрутіших експертів з України та з-за кордону;
  • пожити 5 днів в середньовічному замку та дізнатися його історію;
  • отримати особистого ментора та працювати з ним цілий рік над реалізацією своїх цілей;
  • долучитися до спільноти УСС.
14-18 серпня на території Меджибізького замку на Хмельниччині влаштовують освітній наметовий табір «Програма Лідерства 2024». Захід об’єднає близько 300 студентів, які мріють про вільну, успішну Україну і хочуть брати активну участь у її творенні.

Навчання проходитиме у залах замку, а під час повітряних тривог будуть забезпечені підземні укриття.

«Студенти — це люди із загостреним відчуттям справедливості, які ставали в авангард під час багатьох визначних подій у часи української незалежності. Ми це розуміємо, тому хочемо дати саме студентам можливість навчатися, об'єднуватися та впливати на покращення України, реалізовуючи свій потенціал.

Актуальність Програми Лідерства полягає у її цьогорічній місії. Ми усвідомлюємо, що кінець повномасштабної війни може не настати найближчим часом, тому ми маємо зробити усе для перемоги. І цього року ми порушуватимемо питання того, які речі з позиції економіки, політології та філософії можуть бути корисними саме у воєнний час», — каже Микита Храмов, II Президент УСС та головний організатор проєкту.

Програма створена для найбільш активних студентів віком від 16 до 24 років, об’єднаних любов’ю до Свободи і мрією про вільну Україну. Для участі необхідно заповнити анкету за цим посиланням та пройти відбір. Дедлайн реєстрації: 10 липня о 23:59.

Витрати, включно з роздатковими матеріалами, харчуванням та проживанням під час проєкту, покриває організація. Учасники ж мають забезпечити себе наметом, спальником та карематом для сну самостійно. Для усіх передбачений трансфер із Хмельницького до замку.

Після завершення з’їзду за потреби у покритті переїзду до Хмельницького та оренди спорядження учасники зможуть податися на стипендію ім. Людвіга фон Мізеса.

Щорічна Програма Лідерства — єдиний шлях приєднатися до «Українських Студентів за Свободу» у ролі члена чи членкині ГО. За 5 днів табору молодь якомога більше познайомиться з ідеями спільноти. 

Кожен учасник, який вирішить вступити в організацію, зможе продовжити Програму. Він отримає змогу цілий рік працювати зі своїм персональним ментором, реалізовувати власні ідеї через проєкти й заходи та розбудовувати спільноту. 

«Завдяки УСС я навчилася приймати людей і розуміти де є межі свободи. У цій спільноті ти відчуваєш себе людиною, а не гвинтиком системи. Ти знаходиш таких же людей, які не залишаються осторонь суспільних процесів, а навпаки – впливають на них. УСС – це сім‘я вільних людей, які провадять важливі ініціативи та несуть ідеї Свободи у світ», – ділиться Юлія Тарнавська, активістка УСС.

Довідка

«Українські Студенти за Свободу» — це громадська організація, заснована на засадах захисту, популяризації та лобіювання принципів вільного суспільства. Місією спільноти є об’єднання, навчання та мобілізація української молоді, яка прихильна ідеям свободи.

УСС — це вільне покоління, яке народилось і виросло у незалежній Україні. Учасники організації переконані, що саме свобода є ключовим елементом процвітання будь-якої нації.

Контакт для зв’язку: Юлія Засік, Менеджерка з комунікацій Офісу Президента Українських Студентів за Свободу, +38 098 758 76 96, press@studfreedom.org.