5osdh6wmbu0u4hpu

Все, що діється нині з ними всіма, називається часом.

Головне розуміти, що все це діється саме з ними.

С. Жадан. Тамплієри

У Полтавській області з загальної кількості в 1 116 882 виборців на дільницях проголосували 724 875 чоловік. За Зеленского віддали 595 540 голосів (82,15%) за Порошенко – 113 243 голоси (15,62%).

Згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» у квітні 2019 року, 83% опитаних вважають, що країні сьогодні потрібні радикальні зміни.

Якщо до цих цифр долучити і кількість тих, хто зневірився, тому не прийшов на виборчі дільниці, то дозволю собі зробити висновок, що близько 1 000 000 жителів області незадоволені діями панівної політичної еліти (ППЕ). Всім чудово відомо, хто представляє ППЕ у кожному селі, районному центрі й місті. Це голови та депутати сільських рад та міст, голови районних та обласної державної адміністрації. Ці конкретні люди несуть перед нами повну відповідальність за якість життя та здоров’я, освіти, доріг тощо.

У моїх словах немає нічого нового і результати президентських виборів доводять, що як мінімум один мільйон земляків це усвідомлюють. Чи є шанс у декількох тисяч представників ППЕ тримати у безправному, жебрацькому стані мільйони людей? Жодного!

Яким чином позбутися нав’язаних нам хитрощами несправедливих правил? Як вийти за рамки запропонованої владою гри з відомим результатом: вони – каста недоторканних, ми – безправні?

Не потрібно вигадувати велосипед. У свій час відповідь знайшли чехи та словаки, поляки та латиші, угорці та болгари. Вони вже тоді, у 80-х роках, пропонували суспільству свій порядок денний – свою конституцію, свої економічні та соціальні реформи, своє бачення місцевого самоврядування. Люди, які хотіли справедливості, знаходили сили на домовленості, довіру один до одного й починали писати нові правила гри. Не думаю, що помилюсь, якщо в основі цих правил були загальні людські цінності- свобода, справедливість, рівність усіх перед законом. І, що важливо, написані та узгоджені правила персонально підписували!

Якщо хочемо досягнути хорошого життя – іншого шляху немає, потрібно писати нові правила. І важливо, аби правила були прості й зрозумілі навіть для дідуся та бабусі в найвіддаленішому хуторі нашої чудової країни. І якщо хтось скаже, що це не вашого розуму справа, то нехай подивиться навколо.

21 квітня ми відсторонили авторитарний режим Порошенка, яким прикривалася мафія. Наступний крок – відсторонити мафію.

Борітеся – поборете!