iunfmwekfofxplpj

Побутує думка, що волонтерство в умовах карантину – безнадійний, безперспективний шлях, оскільки масові заходи заборонені. І всі, хто не має стосунку до адміністративних, медичних, правоохоронних структур, повинен відсиджуватися вдома. Займатися лиш самозаспокоєнням, берегти своє здоров’я, заспокоювати близьких, рідних. К кращому випадку займатися якимись новими починаннями, вивчати мову, займатися спортом, чи правильністю харчування.

Ні, я, не хочу сказати, що берегти себе не треба, лиш хочу наголосити на тому, що кожен з нас в змозі зробити щось для того, щоб подолати коронавірус.
Як приклад можу навести, те що майже за добу ми з командою Волонтерського центру COVID-19 УВС (Українська волонтерська служба) створили платформу для громадян України, де кожен може заповнити анкету, якщо ви можете допомагати онлайн чи офлайн або самі потребуєте допомоги. 

Полтава не є винятком, лише кілька днів тому я дізнався про ініціативну волонтерську групу і шукав шлях співпраці, оскільки сидіння в чотирьох стінах гнітюче. Тільки позавчора від колег-волонтерів дізнався про акцію «Допоможи лікарю» в Одесі й Рівному.

І ось учора я вже бачив повідомлення про жовті пов’язки для медиків. Це не може не радувати. Це лиш перші кроки з боку нас, громадян, щоб допомогти один одному, і ми можемо ще більше, між ми думаємо.

Україна як ніколи потребує нашої допомоги, бо кожен з нас і є Україна!