87889132

Я працюю терапевтом. Медпрацівників вакцинують першими. 1 березня о 14:00 я прийшов на вакцинацію до обласного реабілітаційного центру. Там була черга з медиків.

Нас ніхто не змушує вакцинуватися, я ухвалив це рішення самостійно. Тепер хочу поділитися своїм досвідом щеплення від коронавірусу індійською вакциною. Одразу скажу, що я не проти вакцинації проти коронавірусу. Я проти саме індійської вакцини.

Мені зробили щеплення у плече і я пішов працювати. Після вакцинації мій стан не змінився. Я добре себе почував.

Того ж дня, коли мені зробили щеплення, о 21:00 у мене підвищилася температура до понад 39 градусів і з'явилася ломота в тілі. Я відчував озноб і сильно трусилися руки. Через це не міг навіть чаю випити і допомагала дружина.

Я пив жарознижувальні ліки і це допомогло знизити температуру до 38 градусів. Почали менше труситися руки. Сьогодні температура теж тримається, так було і в ночі. Я відчуваю слабкість і головний біль. Сьогодні я пив жарознижувальні і протиалергічні препарати, адже очевидно, що це сильний побічний ефект.

Уже телефонував туди, де мене вакцинували, бо реакція не дуже нормальна. Мені сказали, що 3 дні може бути відчутно побічні ефекти і це нормально. Якщо реакція затягнеться, треба звертатися до лікаря.

Я ж сам лікар і мене такий стан не дуже надихає. Я телефонував до свого керівника і мені розповіли, що я уже четвертий лікар з такими побічними ефектами. Побічні ефекти – нормальне явище, але я маю сумніви що якості саме цього препарату.

Вакцинуватися від коронавірусу – добре й правильно. Я усвідомлюю це як медик і раджу своїм пацієнтам готуватися до щеплення, робити це усвідомлено.