Карина Ожерельєва

І досі вважаєте, що благодійність може бути цікавою лише незначній кількості людей, вірите, що не існує способів привернути увагу громадськості до діяльності невеликих регіональних фондів, яких чимало й у Полтавській області?

Його створили з метою зробити цей світ кращим. У декого, безсумнівно, виникає запитання: навіщо створювати проєкт, який не приносить прибутку засновникам? Єдине, що мотивує нас працювати над розвитком проєкту й надалі, – це можливість долучити до благодійності значну кількість людей і врятувати завдяки цьому чимало життів.

Кожен здатен надати матеріальну підтримку похилим людям, дітям-сиротам, тяжкохворим людям чи безпритульним тваринам (залежно від обраного фонду). Саме можливість врятувати чиєсь життя й при цьому мотивувати інших людей робити добрі справи надихають нас удосконалювати платформу й робити все можливе, щоб про неї дізналося якомога більше українців.

Чому платформа AskChallenge зараз особливо актуальна

Завдяки цікавому формату спілкування з відомими особистостями змогла залучити до благодійності увагу тисячі нових людей. За даними соціологічних опитувань, в Україні бере участь у благодійності менше третини населення. Решта ж не має інтересу або стимулу створювати благо. Платформа робить процес благодійності цікавим і захопливим, створюючи додаткову мотивацію - спілкування з відомими людьми.

Не щодня випадає нагода отримати відповідь від свого кумира. Але зараз це стало простіше й більш інтерактивно: усього лише за невеликий внесок будь-якому благодійному фонду користувач отримує персональну відеовідповідь. З розвитком проєкту до нашої ініціативи долучається щоразу більше людей, охочих поставити запитання зіркам. 

Співпраця з відомими особистостями

Сьогодні в проєктів вже бере участь понад 300 популярних особистостей, готових відповідати на інтригуючі запитання заради популяризації благодійності в Україні. Понад 1000 запитань уже знайшло своїх одержувачів. Ми запрошуємо взяти участь у проєкті людей із різних сфер діяльності, які вже досягли успіху у своїй царині і готові дати поради, настанови чи просто мотиваційні слова будь-кому охочому. 

Саме незвичайний формат і здатність підтримати українські благодійні фонди й привертають увагу зірок, які охоче доєднуються до участі в проєкті. Не оминули увагою діяльність платформи навіть популярні особистості родом із Полтавської області: відомий блогер, бізнес-мама, засновниця оптики і кафе в Полтаві Ксенія Осипова, успішний підприємець, засновник агентства нерухомості «T.H.E. Capital» і дизайнерської студії «Masterskydesign» Костянтин Писаренко.

Завдяки своїй діяльності вони стали відомими далеко за межами рідної області й навіть України, але, попри бурхливу вагу з боку громадськості, не залишилися осторонь благодійності й долучилися до благородної ініціативи. 

Людина абсолютно різного віку може знайти на сайті цікавого для себе зіркового співрозмовника: чи то підліток, який цікавиться модою, чи то бабуся, яка хоче дізнатися щодо нових технік в’язання. Слідкуючи за оновленнями на сторінці проєкту в Інстаграмі й безпосередньо на сайті, можна натрапити навіть на свого кумира й отримати омріяну відповідь на будь-яке інтригуюче запитання.

Чому проє

Чому проєкту довіряють?

Мета платформи - зробити процес благодійності цікавим і захопливим завдяки нестандартному формату - спілкуванню з зірками за донати фондам. Донат надходить відразу на рахунок фонду, і ми не утримуємо жодного % з благодійних транзакцій. Наразі проєкт розвивається невеликою командою саме як соціальна ініціатива. Творці проєкту прагнуть популяризувати не лише провідні благодійні фонди країни, але ознайомити громадськість із діяльністю маловідомих регіональних фондів. Що більше людей знатиме про них, то більше життів вдасться врятувати! На сьогодні завдяки платформі кожен має можливість пожертвувати будь-яку суму благодійним фондам Тabletochki, «Сіріус», HappyPaw і «Майбутнє сиріт» і бути впевненим, що гроші підуть на підтримку тих, хто її зараз найбільше потребує. 

Тож платформа AskChallenge створила унікальну можливість дізнатися відповідь на своє заповітне запитання від зірки або порадитися з кращими фахівцями своєї справи в Україні і при цьому створити благо. Участь у проєкті дозволяє не тільки задовольнити інтерес й отримати персональну відео-відповідь, але й зробити світ трохи кращим.

Щоб приєднатися до проєкту вже зараз і надіслати запитання кумиру за благодійність, переходь на сайт за посиланням.