irina

Наша КОРОНА. Це так «ніжно» ми тепер кажемо про це захворювання, яке перенесли. Так, ми також пройшли через Covid 19. Із симптомів спочатку температура до 38, 5-38 протягом 2 днів. Невелика, але теліпало так, як 40!

Потім на третій день 35 градусів, повна слабкість, сильний головний біль, нудота, діарея, запаморечення, біль в м'язах, якісь глюки в голові, в доньки – втрата нюху. Коли на четвертий день знову була 37, то пішли антибіотики. Це все було три тижні тому. Вдома. Ізоляція.

Але в нас все ок. Та в наших близьких людей дідусь згорів за добу... 3 дні перемінної температури, позитивний тест, наступного дня – втрата свідомості, на апараті ШВЛ добу і все… На похоронах нікого не було, пластиковий пакет, зверху костюм...

Бабуся близьких також перемінна температура, невисока, без кашлю. На рентгені – чисто, на КТ – пневмонія. Потім майже 2 тижні важкого лікування.

Чому я це пишу? Може, комусь допоможе, комусь підкаже. Бо за цей час допомагаю друзям порадами. Зрозуміло, що корона – не фейк, вона – є. І в кожного по-різному. Профілактику всі знають. Дуже хотілося, щоб виконували. Маски, антисептики – так, це не все. Але щось. Тест відносний, щоб точний, то потрібно декілька. Але безкоштовно важко. За власні кошти – то тільки для впевненості. Якщо що, то краще перестрахуватися. Пити багато, всього, до 3 літрів за добу.

Лікування антибіотиком обов'язково після 2 дня температури. Навіть коли немає кашлю і легка температура, бо потім буде гірше. Ускладнень багато. І б'є по багатьох органам, по нервовим закінченням особливо.

Як я лікувалася?

Вітамін С по 500 по 2 табл. 2 рази в день. Але перші дні пила до 10 таблеток.

Аспірин – кардіо, магнікор по 1 табл. в день.

Zn по 1-3 табл. в день.

Вітамін Д 3 по 1 в день.

Мелатонін по 1 на ніч.

Це вже і профілактика, і лікування. Два останніх препарати з міжнародного протоколу. Ще в залежності від важкості додаються інші препарати.

Дякую друзям, які постійно підказували. І головне, що все-таки пропила антибіотик 9 днів. Донька пила протягом 6 днів, тоді повернувся нюх. Чоловік спокійно, але йому прийшлося з нами все пити. Єдине, що антибіотики кололи, бо було гнійне запалення на нозі.

Бережіть себе!