Дар’я Матяж

На початку війни я досить багато волонтерила, допомагала в ТрО та громадських організаціях. Це ж знайомо всім чи не так? Ми масово допомагали один одному та ЗСУ як тільки могли. Проте зараз, з часом, це стає складнішим. Люди продовжують жити, та інколи не звертають уваги на те, що дійсно зараз має бути на першому плані.

Я завжди була впевнена в тому, що рушійною силою цієї країни є саме молодь. Ми ті, хто має звертати увагу українців на дійсно важливі на сьогодні речі. Хто рухає цю країну вперед, хто захищає її кордони, хто волонтерить та допомагає іншим. Ми б хотіли щоб всі чоловіки та жінки, хлопці і дівчата які зараз змушені перебувати в зоні бойових дій виборюючи для нас з вами мирне життя, знали, що в них є надійний тил та підтримка. Що ті люди які з певних причин не можуть воювати, можуть допомогти іншим шляхом. Коли ти бачиш Те, що зараз відбувається в нашій країні, то не можеш лишатись осторонь.

Люди нашого віку тримають в руках автомати в той час, коли ми лише тримаємо руку на своєму пульсі переглядаючи чергові новини. Мені б хотілось, щоб кожен з них знав, що їм є за що і за кого боротись. Що майбутнє будується саме зараз. Що ми не забуваємо про них ні на хвилину.

Завдяки ЗСУ у нас було літо. Це як спосіб сказати дякую. Дякую за те, що мали сміливість віддати своє життя за нас, дякую за те, що тримаєте оборону, дякую за кожен день який я можу прожити у себе в дома.

Тому ми закликаємо кожного донати на ЗСУ, підключати картки до щомісячної оплати на підтримку військових, та завжди пам‘ятати завдяки кому ми маємо змогу прокидатись в квітучій та українській Полтаві. Я завжди відчувала потребу робити більше. Було таке враження наче всього, що було зроблено до не достатньо.

Саме тому виникла така ідея разом з подругою розіграти зйомку за донат на ЗСУ. Сенс якої не лише в тому щоб зібрати допомогу для військових, а також зробити комусь неймовірну фотозйомку, яка стане приємним сюрпризом для людини, що взяла участь в цьому розіграші.