Реалізовано

Книга в пам’ять Антона «Енея» Цедіка, воїна-патріота

Реалізовано

Книга в пам’ять Антона «Енея» Цедіка, воїна-патріота

ціль 36 380ГРН
36 386грн зібрано
100%
  • Поширили
    0

Ми збираємо кошти на друк книги у пам’ять полтавця Антона Цедіка – добровольця у складі батальйону «Донбас».

Це – документальна книга-спогад рідних, побратимів, друзів, фотографів, «майданівців», побратимів з добровольчого батальйону «Донбас», вчителів.

ОДА виділяє кошти на 500 екземплярів. Потрібно зібрати ще 36 тис.грн (на 202 екземпляри, орієнтовна вартість одного екземпляра 180 грн).

Книги передадуть у шкільні бібліотеки, навчальні заклади. Окрім того, плануємо зробити презентацію.

tced 1

Ініціатор проекту Ольга Цедік, мама загиблого в АТО Антона «Енея»: 

«Мій син загинув 29.08.2014 року при виході з Іловайська. Так званим «зеленим коридором», який перетворили наші «брати-росіяни» на кривавий…

Йому тоді щойно виповнилося 27 років. Він був чесним, правдивим, щирим, справедливим, веселим, довірливим, відповідальним, любив книги й мандри, а найбільше – Україну. Найбільшою винагородою було «радість у боротьбі». Тому він активно поринав у революційні події, на Майдані був у найгарячіших точках… І щойно почалася війна на Сході, пішов на фронт. Будучи на шляху повернення додому по ротації, він залишився і поїхав на підтримку побратимів в Іловайський котел.

Хочу зберегти пам’ять про мого єдиного синочка, який не пошкодував свого молодого життя в боротьбі за волю й Незалежність Вітчизни. Його подвиг, як і подвиг усіх наших воїнів-захисників, є жертвою заради нашого майбутнього, заради кожного гідного життя в процвітаючій Україні!».

tced 2_1

Антон Цедік – полтавець, молодший сержант резерву, доброволець батальйону «Донбас». Позивний «Еней». Брав участь у боях за визволення ЛисичанськаПопасної. 20 серпня поїхав до Іловайську.

29 серпня 2014-го загинув під час виходу колони батальйону «Донбас» з оточення під Іловайськом «зеленим коридором» між селами Многопілля та Червоносільське. Їхав у кузові автомобіля КрАЗ, коли російсько-терористичні формування відкрили вогонь по колоні. Антон Цедік («Еней») загинув від кулеметної черги. 

tced 3_1

Вартості друку для 202 додаткових екземплярів книги для бібліотек навчальних закладів

Ольга Цедік, мама загиблого в АТО Антона «Енея»,

Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської обласної ради