Триває Збір

Кисневий концентратор для лікування хворих на COVID-19 вдома

Триває Збір

Кисневий концентратор для лікування хворих на COVID-19 вдома

ціль 40 000ГРН
860грн зібрано
2.15%
 • Поширили
  0
 • Залишилося
  6 місяців
 • Анонімно
  10 листопада, 14:33
 • Анонімно
  10 листопада, 14:33
 • Анна
  11 листопада, 06:54
 • Анонімно
  12 листопада, 10:17
 • Аноним
  13 листопада, 21:59
 • Анонімно
  18 листопада, 08:04

Полтава офіційно у «червоній» зоні епідемічної небезпеки – щодня фіксується близько сотні нових випадків зараження, у лабораторіях – величезні черги на тестування. Кожен день наближає нас до критичної ситуації. Лікарні міста поки що справляються із кількістю пацієнтів, але місць на всіх не вистачить. Ми можемо точково і швидко допомогти тим, хто залишився вдома сам на сам із вірусом. Ваша допомога необхідна, часу обмаль!

ЗМІСТ спільно із Всеукраїнським благодійним фондом допомоги та розвитку HELPGROUP розпочинає збір коштів, спрямований на закупівлю кисневого концентратору для домашнього застосування. Його надаватимуть в безкоштовну оренду тим пацієнтам, які не можуть отримати доступ до стаціонарного лікування. Вартість кисневого концентратора, об'єм якого становить 10 л, коливається у межах 40 000 грн.

Загроза смертельної небезпеки вірусу зберігається. Найстрашніше у цій ситуації – залишитися поза стінами лікарні, без професійної допомоги медиків, розуміючи при цьому, що самостійно протистояти хворобі не можеш.

aer

Будь ласка, підтримайте збір коштів на кисневий концентратор для людей, яких не зможуть госпіталізувати через брак місць в лікарнях. Наразі вірус лікується симптоматично, як і грип, але у разі ускладнень врятувати людину без забезпечення її киснем – неможливо.

Минулого тижня благодійники допомогли придбати один кисневий концентратор. До нього шукають необхідні комплектуючі й вже за кілька днів він допомагатиме хворим дихати. На жаль, цього замало. Це може торкнутися кожного з нас, від ковіду не застрахований ніхто – ані стать, ані вік не мають значення.

Ми віримо у силу величезної кількості людей, які хочуть допомогти, бути разом у біді, бути причетними до спільної справи.

Врятуємо життя разом!