Реалізовано

Настільний футбол дитячому онковідділенню

Реалізовано

Настільний футбол дитячому онковідділенню

ціль 4 700ГРН
4 700грн зібрано
100%
  • Поширили
    0

Ми, команда полтавського осередку Української академії лідерства, збираємо кошти для подарунку до Різдвяних свят онкогематологічному відділенню Полтавської міської клінічної лікарні. Починаємо цей збір у рамках проекту «Миколай у місті», який принесе дух добра і підтримки у Полтаву. І який триватиме аж до різдвяних свят.

19 грудня – день святого Миколая. І в підтримку тижня святкового добра наша команда Української академії лідерства полтавського осередку хоче покращити дозвілля у онкогематологічному відділенні за допомогою настільного футболу.

47024101_513696555795024_2436728465362255872_n

Ми вважаємо, що саме цей вчинок в честь такого свята стане хорошим внеском у звання Полтави, як найдобрішого міста в Україні й для цього просимо Вашої допомоги.

День святого Миколая – це справжнє свято, яке зачаровує від малого до старого і яке усі чекають з нетерпінням. За традицією, цієї ночі усі діти отримують подарунки від добродія, який ховає їх під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентівморяківторговців, і лучників.

Ідея зробити цей подарунок надзвичайно проста – в цей день усі хочуть свята, добра, уваги, затишку, любові, турботи і знати, про те, що ти потрібний, незабутий, і це справді важливо, щоб це відчув кожен. Зробити цей подарунок спільними зусиллями усієї Полтави буде в сотню разів приємніше, адже ми усі знатимемо, що кожен зробив свій внесок у цю добру справу.

Головною метою є покращити відпочинковий простір у приміщенні онкогематологічного відділення міської клінічної лікарні, щоб діти, які перебувають на лікуванні, мали місце та можливість для ігор та веселощів у приємній компанії.. Цей вчинок стане частиною більшої мети: зробити Полтаву найдобрішим містом в Україні в рамках проекту «Миколай у місті» та підтримувати це звання якомога довше.

Кошторис:

1. Настільний футбол SORRENTO

Матеріал: Ударостійкий МДФ

Вага: 27 кг

Розмір футболу: 121 х 61 х 81 см

Каркас: ширина 23,5 см, товщина 15мм МДФ

Ноги: 77 х 30мм МДФ з додатковою поперечиною (надає додаткову стійкість футболу) штанги (прути): Ф12,7мм хромовані сталеві

М’ячі: 4 шт (Ф31мм)

Ініціатором є команда Української академії лідерства – програма неформальної освіти для підлітків, які хочуть нести зміни в країні. Також виступає організатором проекту «Миколай у місті».