Кошти Не Зібрані

Освітлення для школи корисного дозвілля «Вулик»

Кошти Не Зібрані

Освітлення для школи корисного дозвілля «Вулик»

ціль 6 125ГРН
0грн зібрано
0%
  • Поширили
    0

Школа корисного дозвілля «Вулик» виникла у 2015 році. Спочатку вона об’єднувала людей, що переїхали до Полтави через бойові дії на Сході країни. З часом до нас стали приходити й полтавці, адже ми не лише навчаємо робити руками красиві та корисні речі, але й проводимо індивідуальні та групові заняття з арт-терапії, екопікніки, соціальні акції. З нами із задоволенням співпрацюють волонтери, найвідданіша з них – полтавська художниця Катерина Боняківська: щотижня вона проводить майстер-класи з живопису для дітей та дорослих.

8

Турбуємося про те, щоб до нас зручно було приходити різним людям. Літніх людей приваблює можливість безкоштовно відвідати майстер-клас, щонеділі зайнятися скандинавською ходою в парку, знайти друзів. До нас приходять з дітьми: поки дорослі вчаться живопису, для дітей теж проводиться цікавий майстер-клас, вони спілкуються, грають у настільні ігри.

4

Необхідні матеріалами для творчості забезпечують громадські організації та волонтери, дещо приносять самі учасники. Однак є суттєва проблема, яку ми не в змозі вирішити самотужки. Це недостатнє освітлення нашого робочого простору. Зараз маємо слабке денне світло та старі лампи з дуже тьмяним світлом. На майстер-класах чимало тонкої роботи, крім того, до нас приходить багато людей зі зниженим зором, тож якісне освітлення просто необхідне.

_DSC0227

Плануємо придбати та замінити старі лампи на нові LED-світильники. Вони дають світло необхідної сили і водночас не створюють різких тіней. Тож такі світильники дозволять нашим відвідувачам комфортно працювати на робочих місцях без додаткових освітлювальних приладів.

Оскільки ми вміємо робити прекрасні речі, то хочемо віддячити вам за пожерву:

кожен, хто здійснить внесок в сумі 300 грн, отримає подарунок – ляльку «На здоров’я», наповнену сухими травами;

_DSC0203

за пожертву в 600 грн подаруємо вам ігрову ляльку;

_DSC0207

благодійник, що підтримає проєкт сумою в 1000 грн, отримає в подарунок майстерно зроблену ляльку «Коляда».

_DSC0208

 

Панель світлодіодна 12 шт. х 490 грн = 5880 грн

Комісія платіжної системи WayForPay та банку – 245 грн

Усього: 6125 грн

Авторка проекту – Наталія Діда, бібліотекарка, сертифікована арт-терапевтиня, засновниця школи корисного дозвілля «Вулик».