Перевидання книги «Провінційний архітектор»

Перевидання книги «Провінційний архітектор»
UPD. На перевидання та створення аудіокниги «Провінційний архітектор» до повномасштабної війни полтавці зібрали 108 тис. 660 грн. Автором проєкту було приняте і узгоджене з благодійниками рішення направити зібрані кошти на придбання тепловізорів.
Краєзнавець не відмовляється від перевидання й планує, що після перемоги на війні проєкт відновить. Після виходу книги усі зобов'язання перед благодійниками виконають.
Як добре ви знаєте своє рідне місто? Що вам відомо про історію та архітектуру Полтави? Якою вона була в довоєнні та післявоєнні роки?
Відповіді на всі ці запитання ви можете знайти у книзі «Провінційний архітектор», що укладена зі спогадів Лева Вайнгорта, одного з найвизначніших архітекторів Полтави. От тільки книгу цю знайти зараз майже неможливо. Адже перший і єдиний до цього часу наклад у 1000 примірників розійшовся дуже швидко, і зараз її немає в жодному книжковому магазині.
Лев Вайнгорт працював головним архітектором Полтави 32 роки. Завдяки йому були відбудовані історичні пам’ятки міста після знищення їх німецькими окупантами під час Другої світової війни. У 80-х роках Лев Семенович з особливим почуттям гумору записав свої спогади та цікаві історії, які траплялися з ним під час роботи, що й стало основою для створення книги.
«Провінційний архітектор» – це своєрідне зізнання в любові до Полтави. Це книга, яка стимулює усвідомлення себе полтавцем і зберігає цінності для майбутніх поколінь. Адже саме від нас залежить, яку Полтаву ми передамо у спадок своїм дітям. Розповідаючи, як складно в темні часи було зберегти та відновити культурну й історичну спадщину міста, книга виховує відповідальне ставлення до Полтави у майбутніх поколінь.
Тож оголошуємо збір на друге видання книги «Провінційний архітектор» (укладачі – Борис Тристанов та Оксана Бєлявська), яке буде розширене й доповнене кількома розділами та фотографіями Полтави з особистого архіву Лева Вайнгорта. А також на створення аудіокниги. Значна частина примірників (не менше 400) буде передана до всіх шкіл та бібліотек міста. Тож, зробивши благодійний внесок на друк видання, ви оплачуєте частину вартості примірників для школи чи бібліотеки.
Усього автори проєкту й укладачі книги Борис Тристанов і Оксана Бєлявська планують надрукувати 500 книг та записати аудіокнигу.
Кошторис проєкту:
- переукладання і верстка – 30 тис. грн,
- друк 500 примірників – 75 тис. грн,
- запис аудіокниги – 20 тис. грн,
- загальна сума збору – 125 тис. грн.
Підтримка проєкту передбачає спеціальні умови для меценатів:
- зробивши внесок від 1000 грн – ви отримуєте власний примірник книги з підписами укладачів Бориса Тристанова й Оксани Бєлявської та згадку вашого імені або назви вашої організації, компанії чи підприємства в переліку меценатів у передмові до видання;
- зробивши внесок від 500 грн – ви отримуєте власний примірник книги з підписом укладачів Бориса Тристанова й Оксани Бєлявської.
Автори проєкту – краєзнавець, історик Борис Тристанов та архітекторка, членкиня правління SavePoltava Оксана Бєлявська.
Проєкт «Розвиток та промоція фандрейзингової платформи ЗМІСТ» впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation