Реалізовано

Розмалюймо дитячу лікарню

Реалізовано

Розмалюймо дитячу лікарню

ціль 8 340ГРН
9 000грн зібрано
100%
  • Поширили
    0

БФ «Карітас Полтава» ініціює мистецький проект, що полягає в розфарбуванні відділень дитячої міської клінічної лікарні задля зміни ставлення дітей до процесу лікування та реабілітації.

Нова концепція лікарні буде втілена завдяки появі нових малюнків та зображень, що нестимуть у собі новий ціннісний підхід до процесу одужання.

Гасло мистецького проекту: Лабораторія супергероїв – це місце, де ти знаходиш  свою суперсилу

Наша команда проаналізувала штатний розклад пацієнтів та змінила погляд на звичайні речі, що відбуваються із дітьми у лікарні, адже лікування, аналізи та медичні процедури – це процеси справжнього перевтілення. Тому для того, щоб побороти недугу, маленькому пацієнту потрібно проявити волю та неабияку силу та віру в себе – це і є найголовніше завдання лабораторії, де діти переборюють страхи і тим самим тяжкі хвороби.

Кожна дитина, яка не боїться глянути в очі хвороби – це  супергерой! І ми їх підтримаємо не лише на словах!

Реалізація цієї ідеї:

  • змінить ставлення дітей до процесу лікування та реабілітації;
  • створить простір дружній до дитини;
  • сприятиме позитивному психо-емоційному середовищу у відділеннях лікарні;
  • приверне увагу благодйників та меценатів до проблем лікарень та пацієнтів;

Тривалість проекту – 5 місяців.

Кошторис проекту:
Фарба водоемульсійна (біла) 60 л. – 2200 грн;
Барвники (30 позицій) – 900 грн;
Лак акриловий стійкий до миття 60 л. – 7200 грн;
Пензлики та щітки для малювання – 330 грн.
Благодійний фонд «Карітас Полтава» входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Протягом більш як 20 років осередки БФ «Карітас України» допомогли сотням тисяч потребуючих українців отримати матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу завдяки нашій роботі.
Місія нашого фонду: розвиток традицій доброчинної діяльності через здійснення соціальної роботи, з огляду на цінності любові та милосерця. Саме тому наш благодійний фонд опікується кризовими сім’ями, молоддю та дітьми, що опинилися у складних життєвих ситуаціях.