Реалізовано

Соціальна акція «Миколай для воїна»

Реалізовано

Соціальна акція «Миколай для воїна»

ціль 7 000ГРН
7 150грн зібрано
100%
  • Поширили
    0

Війна в Україні триває 6 років поспіль. Ця тема надзвичайно болюча для кожного громадянина, але з кожним роком втрачає актуальність для більшості українців. Ми вважаємо за необхідне постійно, а не час від час, підтримувати бойовий дух воїнів, які щодня боронять нашу незалежність на Сході України. Саме тому ми хочемо актуалізувати серед громади Полтави тему підтримки наших захисників і захисниць. Разом із полтавцями ми хочемо подарувати святковий настрій і затишок родинного тепла тим чоловікам і жінкам, які щодня боронять нашу державу. Завдяки бажанню підтримати наших захисників у студентів Української академії лідерства виникла ідея спільної з полтавцями соціальної акції «Миколай для воїна» напередодні новорічних свят 2019 року.

Як ми плануємо провести цю акцію?

Разом з полтавцями студенти УАЛ Полтава виготовлять різдвяні кекси, святкові пряники та новорічні прикраси на майстер-класах в різних локаціях нашого міста.

Напередодні дня Святого Миколая студенти осередку УАЛ зберуть листи-привітання захисникам України від полтавських дітей.

А 22 грудня студенти вирушать до Авдіївки, щоб особисто передати воїнам смаколики, прикраси і листівки, які виготовить молодь і сім’ї з маленькими дітьми, а також усі охочі полтавці. Подарунки будемо вручати захисникам України під час святкової вистави – традиційного українського вертепу, який студенти підготують спеціально для воїнів.

До речі, Українська академія лідерства вже третій рік поспіль, поширюючи різдвяні традиції на Полтавщині та на Сході України, формує українську ідентичність та об’єднує молодь з різних куточків країни. Також студенти Полтавського осередку УАЛ підготують традиційні забави та українські пісні для виступу перед воїнами для того, щоб показати цінність української ідеї, духу та традиції, яку захисники боронять на Сході.

Пальне для трансферу Полтава–Авдіївка–Полтава – 4000 грн

Продукти для пряників та кексів – 2 300 грн

Матеріали для оздоблення (папір для пакування тощо) – 700 грн

Оксана Лашенкова – заступниця менеджера осередку з суспільного розвитку ГО «Українська академія лідерства» в Полтаві.