Реалізовано

Спортивний комплекс для воркауту в парку «Перемога»

Реалізовано

Спортивний комплекс для воркауту в парку «Перемога»

ціль 15 500ГРН
15 500грн зібрано
100%
  • Поширили
    0

Парк «Перемога» – улюблене місце полтавців, яке колись збирало на свята велику кількість людей. Але в останні роки парк впав у сплячку і виглядає занедбаним.

Атракціон у парку «Перемога»

Нещодавно він отримав нове дихання. Підприємиця Катерина Бабич («Місцева кав’ярня») хоче осучаснити парк, повернути в нього людей і зробити його комфортним місцем відпочинку.

Серед планів осучаснення парку – ідея воркаут-майданчика для всіх вікових категорій. Воркаут – це заняття фізкультурою в публічних місцях, у тому числі й парках, яке давно вже вийшло за рамки приватного хобі, ставши масовим рухом за здорове дозвілля. Скажімо, існує світовий чемпіонат з воркауту, на якому перемогу неодноразово здобували …українці. Нічого дивного: воркаут для нас – не новина, адже спортивні знаряддя для нього є на кожному шкільному спортивному майданчику.

Майданчик для воркауту

Воркаут у парку «Перемога» – не іржаві бруси і турнік у дворі на районі. Спортивний комплекс для нього буде відповідати вітчизняним та європейським нормам безпеки. Він допоможе прокачати всі групи м’язів, а тренуватися одночасно на ньому зможуть до 10 чоловік. Елементи цього комплексу підійдуть людям незалежно від їхнього віку та фізичної підготовки. Крім того, комплекс буду довговічним: металеві труби покриті емаллю, стійкою до температурних коливань та опадів.

Полтавський ведучий і сценарист Костянтин Ізюмов допомагає Катерині Бабич зібрати кошти для придбання спортивного комплексу. Він організував і провів два благодійні стендап-концерти в парку «Перемога». Усі зібрані кошти (понад 16 тисяч гривень) підуть на придбання більшого модуля комплексу. Залишилося зібрати кошти на менший модуль, вартість якого складає 15 110 гривень. Саме тому Костянтин Ізюмов ініціює збір коштів на платформі ЗМІСТ.

Стендап-концерт

Особливість цієї ініціативи в тому, що вона повністю аполітична: жодні політичні сили не беруть і не братимуть у цьому участі. Цей майданчик – подарунок парку від небайдужих жителів міста. Чудова альтернатива алкогольним вечіркам, чи не так?

Воркаут у парку «Перемога» біля атракціону «Веселі гірки» – це оживлення парку, простір для тренувань у чистій міській зоні, місце зустрічей активної молоді та зона чудового відпочинку і безпеки.

Спортивний комплекс для воркауту S-20 компанії Street Sport  15 110 грн

Костянтин Ізюмов  ведучий та сценарист, організатор стендап-концертів та вечірок у Полтаві.