Кошти Не Зібрані

Туристичне спорядження для літнього патріотичного табору

Кошти Не Зібрані

Туристичне спорядження для літнього патріотичного табору

ціль 106 684ГРН
0грн зібрано
0%
  • Поширили
    0

Для чого потрібні гроші?

Для закупівлі туристичного спорядження для дитячого літнього патріотичного табору.

Опис проекту

Проект ініційований Центром соціальної адаптації ветеранів та інвалідів АТО. Ми, учасники бойових дій, відкрили центр у травні 2016 р. насамперед для допомоги побратимам. Ми організовували юридичні консультації, щоб учасники бойових дій могли скористатися своїми правами, залучали кошти на допомогу тим, хто втратив на Сході своє здоров’я, стали для побратимів місцем сили та безпеки.

Поступово діяльність центру охопила й тих, хто не воював. Ми проводимо освітні заходи для дорослих, де вони здобувають унікальні знання: як ефективно надати першу допомогу собі та близьким, як влаштована зброя тощо. Але з особливою відповідальністю ми ставимося до занять із молоддю.

5

Центр розробив програму військово-патріотичної підготовки, де є заходи як для малюків, так і для юнаків: ігри, квести, зустрічі зі справжніми солдатами, які несуть службу в різних родах військ. Найулюбленішими з них, без сумніву, є активності на природі, подалі від міста. Це звучить дивно, але спортивно-патріотична гра на природі більше вражає дітей з сіл: у них традиційно менше розваг, ніж у міських дітей. Тому, коли ми бачимо ентузіазм у дитячих очах, коли відчуваємо їхню радість і зацікавлення, то хочемо запропонувати їм нові види діяльності.

4

Зараз у наших планах – створити патріотичний табір для дітей шкільного віку. Виїзд на природу з ночівлею просто неба не лише оздоровить дітей, але й розвине навички орієнтування та самоорганізації. Заняття розроблені так, щоб школярі отримали фізичну підготовку й актуалізували свої знання з історії України.

2

Для втілення нашого проекту необхідно придбати туристичне спорядження, завдяки якому табір зможе працювати кілька тижнів: бензогенератор, намети, казани, каремати, спальні мішки тощо. Зазвичай центр самостійно шукає фінансування для своїх проектів, однак придбання туристичного спорядження потребує значних коштів, яких у центру зараз немає.

3

Крім того, ми переконані, що патріотичний табір для дітей – це проект значної суспільної ваги. Наш військовий досвід переконав нас у тому, що суверенність держави починається не на передовій. Вона зароджується в голові й серці. Саме тому ми оголосили збір коштів на краудфандинговій платформі ЗМІСТ.

 

Намет Acamper Monsun–4 двошаровий з тамбуром – 1750 грн. х 10 шт. = 17500 грн.

Спальник на температуру до –5°С: 400 грн. х 30 шт. = 12000 грн.

Каремати двошарові – 142 грн. х 30 шт. = 4260 грн.

Казан на 20 л на тринозі – 1600 грн.

Казан на 40 л – 2196 грн.

Комплект зі складаного стола 120 смх60 см та 4 стільців – 710 грн. х 5 комплектів = 3550 грн.

М’ячі – 150 грн. х 6 шт. = 900 грн.

Сітка футбольна (комплект) – 602 грн.

Сітка волейбольна – 309 грн.

Човен Colibri KM–330C – 10179 грн.

Двигун Suzuki DT15AC – 48688 грн.

Генератор на 3–3,5 кВт – 5300 грн.

Андрій Кошман  голова полтавського Центру соціальної адаптації ветеранів та інвалідів АТО, учасник бойових дій.