Реалізовано

Вистава «Щоденник Анни Франк» в пам’ять жертв Голокосту

Реалізовано

Вистава «Щоденник Анни Франк» в пам’ять жертв Голокосту

ціль 4 000ГРН
4 100грн зібрано
100%
  • Поширили
    0

Ми збираємо кошти на показ вистави в пам’ять про жертв Голокосту. Вона відбудеться у Києві, а акторами у цій виставі виступають діти полтавців – звичайні учні середніх шкіл. Ми просимо містян термінової допомоги, адже нам не вистачає 4000 грн для організації цієї вистави. 

Наше звернення таке термінове через те, що нас буквально нещодавно запросили взяти участь в акції – і через те, що ми справді хочемо показати людям значення миру, тому й шукаємо тих людей, хто може допомогти нашому виступу здійснитися.

Вистава «Щоденник Анни Франк» існує з 2007 року, за цей час виставу побачило більше 50 000 глядачів як у різних містах України, так і за кордоном – У Швеції, Нідерландах, Польщі та Росії. Вистава виконує освітню місію, через художні образи розповідаючи аудиторії про історію нацистського руху в Німеччині, жахливі наслідки антисемітизму та порушення прав людини в роки Другої Світової війни. На прикладі життєвої історії Анни Франк глядачі мають можливість зрозуміти саму ідею толерантності та її важливість у сучасному житті.

Ми звертаємося до полтавців про фінансову допомогу, бо 30 січня відбудеться виступ із цією виставою у Києві в рамках акції «6 мільйонів сердець». Ця акція щорічно проводиться в пам’ять про жертв Голокосту, вона покликана зберегти історичну пам’ять та поширити цінність миру. Ми хочемо підтримати мир, ми хочемо змусити людей замислитися, і наша вистава – той засіб, яким ми для цього користуємося. Крім того, ми прагнемо гідно представити наше місто перед жителями Києва та іноземними гостями, показати, що полтавці небайдуже ставляться до теми миру і готові привнести свій вклад у його становлення.

Для виступу з виставою у Києві нам потрібно 4 000 гривень:

– 1 000 – на проживання дітей пільгових категорій

– 3 000 – на перевезення костюмів та декорацій

Ці 4 000 – останні статті нашого кошторису, які нам потрібно закрити.

З 2009 року «Щоденник Анни Франк» – самостійний проект ГО Педцентр «Академія» та ПНВК «Паросток», тому ми постійно перебуваємо в пошуку спонсорів Автор проекту: ГО Педцентр «Академія» та ПНВК «Паросток» у партнерстві з Домом Анни Франк у Нідерландах. Балетмейстер-постановник вистави – Алла Рубіна. Акторами вистави є звичайні учні середньої школи, які, проте, проходять тривалу підготовку, щоб продемонструвати високий рівень хореографічної та акторської майстерності. У виставі бере участь 20-25 акторів віком від 9 до 17 років. Всі учасники глибоко ознайомлені з історією Анни Франк та озброєні ґрунтовними знаннями про Голокост та Другу Світову війну.