Кошти Не Зібрані

ВИСТАВА «ЗІЛЛЯ». ТЕАТР «Т.АКТ»

Кошти Не Зібрані

ВИСТАВА «ЗІЛЛЯ». ТЕАТР «Т.АКТ»

ціль 6 000ГРН
4 616грн зібрано
76.93%
  • Поширили
    0

Полтавські театрали ініціюють збір коштів для показу вистави «ЗІЛЛЯ». Головна мета проекту – популяризація сучасного театрального мистецтва у місті Полтава.

Вистава «ЗІЛЛЯ» – проект, який був реалізований за власні кошти учасниками театру, а процес його підготовки тривав 9 місяців. Прем’єра вистави  «ЗІЛЛЯ» (за мотивами повісті О.Кобилянської) відбулася 6 жовтня 2018 року та привернула неабияку увагу громадськості у місті. «ЗІЛЛЯ» є поєднанням українського класичного твору та водночас сучасного підходу до його трактування. Окрім репетиційного процесу, за цей час було створено оригінальні декорації та авторські костюми.

Так як для створення вистави підготовка відбувалась за наші власні кошти, ми просимо підтримати нас для повторного показу! Нашою метою є відірвати молодь від гаджетів та долучити до мистецтва. 

Ми маємо на меті показати виставу ще, аби її побачили всі жителі міста. Адже театр в усі часи був для людей своєрідним храмом культури та виховання. Ми, як молодіжний аматорський театр, залучаємо до співпраці талановиту молодь міста та хочемо бути частиною його культурного життя.

Метою повторного показу вистави «ЗІЛЛЯ» є  привернення уваги жителів міста до театру як виду мистецтва та до українських традицій у форматі сучасного погляду.

Збір коштів ініціюємо для благодійного показу вистави у лютому, щоб якомога більше людей мали змогу її побачити. Показ буде безкоштовним для бійців АТО та їхніх родин.

Усього потрібно 6000 грн до 15.02.2019 року.

У кошторис входить:

1.      Вдосконалення декорацій та реквізиту для вистави – 1 000 грн.

2.      Вартість оренди звукового та світлового обладнання – 5 000 грн.

Театр «Т.АКТ» – молодіжний аматорський театр, що існує в Полтаві з 2014 року. Це час існування було створено декілька повнометражних вистав та перформансів. Зокрема, вистава «Пером і пензлем» (за мотивами життя та творчості Т. Шевченка),  поетично-біографічний ескіз «Перехожий» (присвячена поету-шістдесятнику В. Симоненку), вистава «Ідіот» (за мотивами роману Ф. Достоєвського). У 2015 рокі ми були учасниками міжнародного фестивалю «Все інакше» (м. Дніпро), тематикою якого було обрано соціальний аспект ситуації на Сході України. У 2018 році ми також взяли участь у Фестивалі молодих сучасних театрів у м. Гадяч.

Режисер театру – Олена Суптеля.