Реалізовано

Вуличні столи для гри в шахи та доміно в сквері мікрорайону ЗБВ-7

Реалізовано

Вуличні столи для гри в шахи та доміно в сквері мікрорайону ЗБВ-7

ціль 2 000ГРН
2 100грн зібрано
100%
  • Поширили
    0

Метою проєкту є популяризація спорту та здорового способу життя серед мешканців мікрорайону. 

Ми, ініціативна громада мікрорайону, вже встановили турнік з брусами та тенісний стіл для молоді в сквері біля зупинки «ЗБВ-7». Тепер ми хочемо дати можливість і  більш зрілому поколінню активно відпочивати. Для цього  плануємо спорудити два гральних столи: один для гри в шахи, а другий – для доміно. 

Ці ігри традиційно популярні серед мешканців міст. Однак у нашому мікрорайоні поки що немає місця, де люди могли б збиратися для спільного відпочинку. Саме тому ми й обрали сквер: хочемо, щоб він став осередком ігор та спорту для всіх довколишніх мешканців.

Автор проєкту бажає винагородити своїх доброчинців. Якщо ваш благодійний внесок становитиме від 100 до 200 грн., ви отримаєте баночку меду з горіхами (250 г). Якщо ваш внесок становитиме 200 грн. і більше, ви отримаєте набір саше з лавандою. 
Подарунки отримають ті, хто здійснив пожертву через платформу ЗМІСТ (на цій сторінці). Будь ласка, вказуйте свою актуальну адресу електронної пошти: саме через неї ми повідомимо вам, як отримати подарунок.

 

600 грн. - профільна труба

450 грн. - лист фанери 

200 грн. - доставка

150 грн. - комплект шахів 

150 грн. - комплект доміно 

120 грн. - фарба

300 грн. - пластик 

Усього: 2000 грн.

Олександр Масленко - підприємець, мешканець мікрорайону ЗБВ-7.