Реалізовано

Збираємо на облаштування центру відновлення

Реалізовано

Збираємо на облаштування центру відновлення

ціль 21 000ГРН
21 484грн зібрано
100%
  • Поширили
    0

Ми, ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «HELPGROUP»,  відкриваємо у Полтаві новий центр відновлення для дітей з інвалідністю «Кортекс» і просимо допомогти знайти кошти на частину обладнання.

Вам траплялося бачити дитину з інвалідністю? Кожен з нас в цей момент  розуміє, на скільки важливо для них мати підтримку, доступну реабілітацію, соціальний і педагогічний супровід. Ми постійно підтримуємо зв’язок з сім’ями таких діток і розуміємо наскільки для них потрібен заклад з індивідуальним підходом. Який не буде схожий на типові лікарні, де атмосфера пробуджує у дитини страх та бажання повернутися до дому. Це буде місце, де діти будуть почувати себе в спокої та матимуть надію на одужання.

Сьогодні, ми почали перші кроки до реалізації цього проекту. Завдяки підтримці спонсорів, у нас є приміщення, до завершення йде ремонт, досягнуті згоди від реабілітологів про роботу в центрі, йде облаштування кімнат.

До офіційного відкриття центру, треба розв’язати ще багато важливих справ і завдань, а також знайти спеціальне обладнання для сенсорної кімнати.

Сенсорна кімната — це потужний інструмент для розширення і розвитку світогляду, сенсорного та пізнавального розвитку дітей, проведення психологічних консультацій. Сенсорна кімната — по-особливому організоване навколишнє середовище, наповнене різноманітними стимуляторами, що чинять вплив на органи зору, слуху, нюху, на тактильні рецептори. Вони впливають на психічний та емоційний стан дитини заспокійливо, а також діють тонізуюче, відновлюють, посилюють почуття та враження. Занурення в цю атмосферу нагадує, що окрім стресів є ще й маленькі радощі.

Обладнання, на яке ми збираємо кошти, дозволяє дитині самостійно вчитися, розвиває всі органи чуття, створює радісний настрій, дає заряд енергії, розвиває інтелект і реакцію, вчить діяти і реагувати в різних ситуаціях.

Ми віримо, що наше бажання робити добрі справи пошириться і на вас, дорогі друзі!

 

 

1. Модульний конструктор Блок-6 Тia-sport – 6,345 грн.

2. Сенсорна гойдалка навісна система – 5,790 грн.

3. Тактильна доріжка (коралові пригоди) – 8,865 грн.

 

Ми благодійний фонд  ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ  «HELPGROUP», який вже 5 років підтримує та допомагає тяжкохворим людям, які опинились у складних життєвих обставинах.