Реалізовано

Збираємо на костюми для вас, тому що ви захищаєте нас – 3

Реалізовано

Збираємо на костюми для вас, тому що ви захищаєте нас – 3

ціль 50 000ГРН
50 000грн зібрано
100%
  • Поширили
    0

UPD. Останню партію костюмів передали лікарням 8 травня.

Запускаємо третю хвилю збору на ізоляційні комбінезони для медиків!

Не можна допустити, щоб ті, хто рятує нас від хвороби, стали її жертвами. Жоден, навіть найкращий апарат не рятуватиме людей, якщо нікому буде його обслуговувати. Тому захист від хвороби – це у першу чергу захист лікарів, що знаходяться на передовій боротьби з епідемією.

Сьогодні ми об'єднали зусилля і зібрали кошти на захисні комбінезони для медиків, які вже завтра рятуватимуть наші життя. За останній тиждень ми завдяки вам зібрали понад 104 тисячі гривень. Цього вистачить на першу партію комбінезонів, але їх забагато не буває. 

Тому ми відкриваємо третю хвилю збору на комбінезони. Вона пройде під гаслом "Пухнастий волонтер". У такий спосіб ми не лише підтримаємо медиків, але й подякуємо домашнім улюбленцям, які піднімають наш дух у час карантину. Здійсніть пожертву на проєкт (сума не має значення), опублікуйте на своїй сторінці в соцмережі фото вашої домашньої тварини, розкажіть про неї і поставте тег #пухнастийволонтер. Можна також затегати друга, який має домашню тваринку, щоб і він долучився до флешмобу та передав ініціативу далі.

Одноразові ізоляційні комбінезони – це зараз найнагальніша потреба для наших медиків. Зараз їх у сотні разів менше, ніж необхідно. Комбінезони призначені для медиків, які безпосередньо контактують із хворими на COVID-19. Після кожної маніпуляції комбінезон потрібно утилізувати, тому їх треба справді багато.

Полтавські підприємці та волонтери знайшли тканину, що відповідає технічним вимогам захисту медиків від інфікування. Собівартість одного комбінезона, пошитого з такої тканини – близько 200 гривень.  

Ми збираємо на одноразові ізоляційні комбінезони для медичних  працівників Полтавської інфекційної лікарні та інших лікарень міста, де будуть розміщені хворі. За даними Центру громадського здоров’я, на 30 березня в Полтаві 37 медиків готові приймати пацієнтів з COVID-19. Кожен з них потребуватиме кілька халатів на день. Ми маємо зробити все, що в наших силах, аби захистити лікарів та медичний персонал.

Підтримки потребують лікарі на всіх ланках медичної допомоги – від амбулаторій сімейної медицини до стаціонарних відділень. Місцева влада поки що не може забезпечити в повному обсязі всіх їхніх потреб. Головна причина в тому, що державні закупівлі – це тривалий процес, а діяти необхідно на випередження.

Тож захистімо сьогодні тих, хто завтра, можливо, рятуватиме нас або наших близьких!