Триває Збір

Збираємо на спортивний олімпійський лук для участі члена збірної України в «Іграх Нескорених»

Триває Збір

Збираємо на спортивний олімпійський лук для участі члена збірної України в «Іграх Нескорених»

ціль 102 500ГРН
59 553грн зібрано
58.1%
  • Поширили
    6
  • Залишилося
    9 місяців
  • Небайдужий громадянин
    19 листопада, 20:04

У жовтні 2019 року визначили склад збірної України для Ігор Нескорених 2020, які мали відбутися у Гаазі, Нідерланди,  і одним із її учасників став ветеран АТО Володимир Мусяк з Карлівки. Він мав представляти Україну у веслуванні на тренажері, стрільбі з лука та баскетболі на кріслах колісних. На жаль, через карантин змагання скасували і перенесли на травень 2021 року.

Володимир Мусяк воював у складі добровольчого формування, яке не мало державного забезпечення майже 4 роки. Йому довелося побувати у Пісках, Авдіївці, Іловайську і не тільки. Сьогодні ж Мусяк – у складі збірної, яка представить Україну на майбутніх «Іграх Нескорених».

Якби «Ігри Нескорених» відбувалися цьогоріч, АТОвець Володимир Мусяк у стрільбі виступав би в категорії «новачки» і для цього потрібен був простіший класичний лук, яким його забезпечував організаційний комітет Ігор нескорених в Україні. Однак, за правилами «Ігор Нескорених» наступного року Володимир Мусяк виступатиме у категорії «просунуті» і для цього потрібен олімпійський лучний комплекс, який збирається під атлета. Навіть для тренування на такому інвентарі потрібно їхати до Києва. А щоб брати участь у змаганнях потрібен свій індивідуально зібраний лук.

Оголошуємо збір коштів на спортивний олімпійський лук та спорядження для участі члена збірної України Володимира Мусяка в «Іграх Нескорених» у 2021 році. 

Підтримавши цю ініціативу, ми з вами долучаємося до участі збірної в «Іграх Нескорених». Адже завдяки Володимиру Мусяку Полтавщина має можливість бути представленою на змаганнях такого рівня, а завдяки нашій підтримці він матиме змогу взяти в них участь.

Кожен з вас може допомогти успіху збірної України!

Для чого потрібні гроші

Лук спортивний олімпійський + спорядження: • Лук (+ приціл, плунжер, полочка, клікер, система амортизаторів 5 шт, тетива) • Стріли карбонові – 12 шт, наконечники до стріл – 12 шт, пера – упаковка 50 шт, хвостовики – 12 шт. • Нагрудник, крага, напальчник, колчан для стріл, підставка для лука, кейс для лука і стріл.