Реалізовано

Звук для розвитку дитини

Реалізовано

Звук для розвитку дитини

ціль 19 000ГРН
19 000грн зібрано
100%
  • Поширили
    0

Ми збираємо кошти для оснащення гарнітурами Форбрейн (Forbrain®) Інклюзивно-ресурсного центру, що розташований в м. Полтава вул. Шевченка 7. Наш центр працює з дітьми з особливими освітніми потребами.

 Навіщо потрібні гроші?

Ми тільки нещодавно створилися і прагнемо бути ефективними у подоланні проблем дітей з мовленнєвими, емоційними, пізнавальними порушеннями. З метою інтеграції й соціалізації таких дітей в життя суспільства нашому центру необхідне відповідне обладнання. Використовуючи в своїй роботі  гарнітуру «Форбрейн», ми зможемо в короткі строки вийти на високий рівень результативності у подоланні вищезазначених труднощів розвитку.

Оскільки дітей з такими порушеннями дуже багато, а коштів на утримання центру бракує, просимо вас долучитися до нашої суспільно-корисної справи та зробити свій внесок для придбання необхідного апарату.

Спираючись на позитивний зарубіжний і вітчизняний досвід, можемо з упевненістю констатувати безсумнівну ефективність апарату «Форбрейн» у корекції дітей з мовленнєвими, емоційними, пізнавальними порушеннями: порушення пам’яті, уваги, слухового сприймання, при невпевненості в собі, порушенні сенсорної інтеграції, поведінкових розладах, стресових станах. Форбрейн активно застосовується при корекції і компенсації розладів мовлення (дизартрії, заїкання, дислексії, в тому числі при різних формах афазії), труднощі у навчанні письма і читання вголос, поганому розумінні прочитаного матеріалу. Дана гарнітура ефективна для тренування правильної вимови і виразності мовлення, поліпшення сприйняття інформації, пам’яті, концентрації уваги, координації рухів і розвитку почуття ритму. При алалії, дизартрії, дислексії, афазії, синдромі дефіциту уваги, гіперактивності.

47436226_777322669294667_7006953493739077632_n

Заняття можна починати з 2-х років без подальшого обмеження за віком. Під час тренування дитина повинна видавати звуки, розмовляти, читати або співати.

Для кращого розуміння принципу дії Forbrain® – спочатку проведемо один невеличкий експеримент:

Закрийте свої вуха пальцями

Тепер потрібно що-небудь сказати. Ваш власний голос звучить голосно у вашій голові, чи не так? Коли ми вимовляємо звуки, голосові зв’язки вібрують. Ця вібрація передається в першу чергу кістковим шляхом, який в 10 разів швидше, ніж звуковий, тим самим уникаючи зовнішніх шумів. FORBRAIN® синхронізує і підсилює передачу звуку, таким чином покращуючи і спрощуючи сприйняття власного голосу. Одночасно з цим запатентована система динамічних фільтрів видозмінює і ‘очищає’ голос, що позитивно впливає на велику нервову мережу, покращуючи мовлення, концентрацію, пам’ять, рівновагу і багато-багато іншого.

47392985_753494368376700_5543457689868173312_n

Гарнітура FORBRAIN® стала фіналістом 2015 BETT – однієї з найбільш престижних міжнародних програм, премія якій вручається за розробку найкращих інноваційних продуктів у сфері освіти.

Продукт номінований в категорії спеціальних освітніх рішень для людей з особливими потребами та відзначений як Краще технологічне рішення для Спеціальних Освітніх Потреб в категорії спеціальних освітніх рішень для людей з особливими потребами.

48084954_542422019566387_6578635835741044736_n

 

 

Придбання та оснащення гарнітурами Форбрейн (Forbrain®) Інклюзивно-ресурсного центру в м.Полтава вул.Шевченка 7.

Кошторис проекту: Навушники, гарнітура Форбрейн 9 500 грн. виробництва компанії Tomatis Développement SA (Франція) -2шт.

Інклюзивно-ресурсний центр – спеціалізований заклад, наша місія – зробити кожну дитину щасливою. Кожну – не дивлячись на те, звичайна це дитина чи особлива. Певна частина діток приходить у цей світ особливими, але це не значить, що вони не потребують спілкування та розвитку. Вони також як і інші діти хочуть бути потрібними та щасливими. Вони хочуть гратись з дітками, розвиватися та навчатися як і звичайні дітки, і вони мають таку можливість. Ми допомагаємо у розвитку та знайомстві з нашим світом.