Book-weekend "Книжки і кактуси"

Book-weekend "Книжки і кактуси"- це яскраве читацьке свято просто неба для усієї родини.

Це задоволення від новеньких книжечок, комфортного простору та купи цікавих виступів і конкурсів.

У Творчій майстерні полтавці та гості міста майструватимуть тематичний хенд-мейд, долучаться до міні-воркшопу з реанімування книжок, візьмуть участь в оригінальних читацьких конкурсах, відвідають автограф-сесії відомих полтавських письменників.

Читальний зал просто неба «Bookspace» забезпечить комфортні умови для читання захопливої сучасної літератури. На цій же локації діятиме акція «Шалений буккросинг», де можна буде обмінятися власними книжками. І навіть виграти нові – в книжковій лотереї.

На сцені для гостей заходу нон-стоп виступатимуть письменники,  музичні гурти й танцювальні колективи. Можна буде послухати про тренди в сучасній світовій та українській літературі.

Любителів Інстаграму та селфі порадує яскрава фотозона. А за участь у фотоконкурсі можна буде отримати призи, від яких жоден книголюб не відмовиться. Ласунам сподобається фудкорт, де можна буде придбати тематичні смаколики.

Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges, яка фінансується Європейським Союзом, підтримує розвиток професіоналів в українському культурному та креативному секторах та сприяє їхній співпраці з організаціями та окремими особами в ЄС. Програма Culture Bridges здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

59305850_443312079772395_2406736983612194816_n

Джерело

Місце

Початок: 26 травня 2019, 10:00
Закінчення: 27 травня 2019, 18:00

Місце: Твій Простір, вул. Соборності 11

На карті