Еко-фестиваль «Пивиха-фест»

28-30 липня на найвищій точці Лівобережжної України, горі Пивиха у Градизьку, відбудеться масштабний еко-фестиваль «Пивиха-фест».

Головна мета організаторів фестивалю – привернути увагу широкого загалу до факту руйнування геологічної пам’ятки україни, навчити молодь любити та шанувати природу рідного краю. Панорами «Кременчуцького моря» та гори Пивиха вражають своєю напівдикою красою та загадковістю, всі ми маємо докласти зусиль до того, щоб наші нащадки також змогли побачили їх.

Гості всеукраїнського музичного заходу зможуть познайомитися з унікальними місцями для культурного відпочинку, відвідати ярмарку майстрів, поласувати смачною їжею на фуд-корті, випробувати себе в екстремальних розвагах на воді та в небі, відірватися на дискотеці та послухати дійсно класні українські гурти. 

Хедлайнери фестивалю: «Mad Heads», «ТНМК», «Село і люди».

Під час фестивалю працюватимуть 6 основних локацій:

  • кемпінгова зона;
  • сцена + фанзона + танцювальна зона;
  • ярмаркова зона, аерозона (дельтаплани, повітряні кулі);
  • дитяча зона відпочинку (батути, гойдалки, гірки, анімація, еко- та етно-розваги);
  • водна зона (скутери, прогулянкові катери, водні атракціони). 

Трансфер з Полтави на «Пивиха-фест» організовує туристичний клуб In Green. На кожен день фестивалю – окремий автобус. Якщо ви хочете відвідати найгучнішу фестивальну подію цього літа, але не знаєте, як вчасно приїхати і головне – без проблем пізно ввечері повернутися додому після концерту, бронюйте місця в автобусі на сайті  організаторів.

Місце

Початок: 28 липня 2017, 11:00
Закінчення: 30 липня 2017, 20:00

Місце: г. Пивиха

На карті