Фестиваль «Свіччине весілля»

З 2 по 3 вересня на Полтавщині вдруге пройде Міжнародний мультимистецький фестиваль «Свіччине весілля».

За рік фестиваль «Свіччине весілля» виріс із локального свята у міжнародне дійство. У цьому можна переконатися, навіть лише переглянувши офіційну сторінку фестивалю. Його ініціатори – подружжя Тарас та Олена Завітайли – поставли собі за мету зробити своє рідне село привабливим для відвідувачів та створити для нього мистецьку візитівку.

За словами організаторів фестивалю, дійство покликане не лише надихати людей мислити і жити творчо, а й вірити в себе, прагнути, гуртувати, вірити, розвиватися.

Це свято української культури, колись забороненної та вже частково забутої. Тут можна побачити повернення елементів давньої, дохристиянської культури і правірувань. Формат фестивалю передбачає повну свободу творчості. Ця ідея об’єднала велику кількість учасників, які виявили бажання взяти участь у фестивалі. Цьогорічний фестиваль підтримали українці з шести країн світу.

На гостей фестивалю чекають обрядові ігри, українці старовинні побутові танці, автентичні пісне співи, майстер-класи від ремісників та митців. Запланований також показ українського старовинного одягу від Олександри Герасимової.

У рамках заходу відбудеться прес-конференція «Як локальну ініціативу у селі перетворити на глобальне культурне дійство».

Пригощатимуть гостей свята українськими, іспанськими та ірландськими національними стравами.

Місце

Початок: 2 вересня 2017, 07:00
Закінчення: 3 вересня 2017, 12:00

Місце: Zavitaylo's Organic House

На карті