Фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES!

Близько року тому організатори змагань LTAVAATTACKSERIES заявили про те, що проект завершено. І після нетривалої інтриги було зрозуміло що це не завершення змагань, а лише їх розвиток та розширення кордонів.

Організатором змагань Всеукраїнського масштабу вже не один рік поспіль є Андрій Приходько. Він збирає пілотів, команду та глядачів майже з усіх міст України у Полтаві з метою розвитку автоспорту нашого міста й організації змістовного дозвілля, яке б приносило користь та заряджало позитивними емоціями. Нагадаємо, що наразі пройдено 4 етапи автоперегонів, з них 2 у місті Полтава й стільки ж у Кам’янському. Кожного разу обирали  переможців у шести залікових класах, а 13 жовтня на LtavaRing визначать кращих з кращих за підсумками усього сезону.

До того ж фінал буде не простий, а подвійний,адже додатково проведуть Фінальний(7етап) Національної Серії України з тайматтак CarreraTIMEATTACK  в якій приймають участь лише власники автомобілів марки Porshe –. Тож, напружений фінал стане ще драйвовішим, і традиційно буде супроводжуватися презентацією пілотів та спортивних авто на Театральній площі о 18:30 напередодні - 12-го жовтня. Кожен матиме змогу ближче познайомитися з пілотами, з їхнього дозволу сфотографуватися чи посидіти в машині.

Після цього дійства, зазвичай, кожного разу у соцмережах з’являються круті світлини чи селфі, тому будемо вдячні за наявність хештегу #unitedtimeattack @timeattack.ua

Запрошуємо усіх на фінал автоперегонів UNITEDTIMEATTACKSERIES та з нетерпінням чекаємо зустрічі!

stage5 UTAS Poltava 12-13

Захід безкоштовний для відвідування.

 -5-этап

 

Бажано мати при собі світловідбиваючий жилет.

Місце

Початок: 13 жовтня 2019, 10:00
Закінчення: 13 жовтня 2019, 13:00

Місце: Картодром "Лтава" вул. Комарова, 1

На карті