Форум організаційного розвитку

16-17 листопада у НСК «Олімпійський» пройде Форум організаційного розвитку громадянського суспільства. Форум обєднає громадські та благодійні організації, представників влади, медіа, бізнесу, міжнародної донорської спільноти.

Форум – це найпотужніша загальнонаціональна платформа для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку. Ось уже вшосте поспіль 1 000 учасників з України та інших країн збираються в листопаді на НСК «Олімпійський», щоб обмінятися досвідом, знайти нових партнерів та донорів, навчитися новим інструментам роботи.

Тема Форуму 16 листопада – «Практики свободи». У головному фокусі цього дня – спроможності, які треба зміцнити громадським і благодійним організаціям, щоб свобода із далекого філософського поняття стала щоденною рутиною кожного українця.

Свобода потребує виховання та самовиховання. Постійного тренування. Така свобода – не завжди зручна і не завжди комфортна. Прийшов час саме для таких практик свободи.

Чотири головні тематичні блоки Форуму відображатимуть найважливіші «практики свободи» громадських і благодійних організацій:

  • незалежність (фінансова сталість, паритетні стосунки з владою);
  • суспільний «мандат довіри» (практикування декларованих цінностей, дійсне лідерство змін);
  • залучення громадян та громад; громадянська освіта;
  • секторальна і міжсекторальна співпраця (партнерства та коаліції, залучення бізнесу).

Тема Форуму 17 листопада – «Кому належить наша громада?». Другий день буде повністю присвячений практикам і інструментам роботи у громаді. Учасники будуть ділитися кращими практиками залучення громади, дізнаватися нові інструменти та прийоми, порівнювати себе з рештою світу. Не залишиться осторонь і процес децентралізації. Якщо ваша команда працює з локальними спільнотами, територіальними громадами або розвиває своє місто – Другий день Форуму буде багатий відкриттями!

Якщо ви хочете брати участь у двох днях подій Форуму – на кожен з них потрібно зареєструватися окремо.

Реєстрація за посиланям.

Детальніше на сайті організаторів або на сторінці заходу в Фейсбуці.

 

Місце

Початок: 16 листопада 2017, 09:00
Закінчення: 17 листопада 2017, 17:00

Місце: НСК "Олімпійський"

На карті