Гра «Поясни слово» ( Alias)

26 жовтня ГО «Сміливий рух» запрошує полтавців перевірити, наскільки гарно вони з друзями розуміють один одного, під час гри «Поясни слово».

Гра «Поясни слово» – ідеальний варіант для галасливої ​​вечірки, де в компанії близьких друзів і товаришів можна відмінно повеселитися. Тепер ви можете продемонструвати «космічний зв’язок», який існує між вами і вашим другом, подругою, другою половинкою, і продемонструвати, що означає фраза «зрозуміти один одного з півслова».

Правила гри прості і цікаві одночасно. До набору входить ігрове поле, фішки для учасників, картки з основними завданнями і спеціальні картки із завданнями підвищеної складності. До команди має входити чотири і більше гравців. Суть гри полягає в тому, щоб пояснити своїм друзям по команді певний набір слів. Найбільша заборона: ні в якому разі не можна використовувати однокореневі слова. Це вважається порушенням правил.

Якщо ви не маєте власно команди, але хочете взяти участь у грі, необхідно написати організаторам, і вони допоможуть вирішити цю проблему.

Гра відбудеться 26 жовтня о 19:00 у Dream hostel Poltava.

Зареєструватися можна за телефоном 066-02-48-176 / 068-04-71-213 або надіславши повідомлення організаторам на їхній сторінці в Фейсбуці.

Деталі за посиланням.

Місце

Початок: 26 жовтня 2017, 19:00
Закінчення: 26 жовтня 2017, 21:00

Місце: Dream Hostel Poltava

На карті