ІТ конференція «INSANEBYTE'17»

2 грудня в Полтаві відбудеться наймасштабніша IT-конференція в області INSANEBYTE.

Дрони, роботи, GoogleGlass, Mindflex, доповнена реальність, мережеві рішення – далеко не вичерпний перелік тем, які обговорюватимуть на заході. Спікерами конференції будуть 28 професіоналів у галузі інформаційних технологій. Серед них: керівники IТ компаній України та  бізнес-коуч програм Rising Stars і Elevator, які проводив Google в Україні в 2016-2017 рр.; розробники ПЗ для ПК та мобільних пристроїв (Android Things, Firebase, UX / UI designer, DevOps, WP, AR і VR платформи, Laravel, PHP, Akka.NET, on.NET Framework, Salesforce dev), фахівці з блокчейну, кібербезпеки, юридичного супроводу IТ, HR in IT; розробники проектів Е-комерції; представники GDG різних міст України; люди, у яких є досвід реалізації стартапів, та засновники IТ кластерів.

Конфереція відкрита для всіх активних жителів області, які працюють, цікавляться, хочуть вчитися і розвиватися в IT сфері. Захід відбуватиметься в амфітеатрах та бібліотеці Полтавського університету економіки і торгівлі. Кожне приміщення вміщує до 200 слухачів, тобто конференція розрахована на 600 учасників. Участь у заході безкоштовна, потрібно лише зареєструватися за посиланням.

Конференція буде проходити один день і складатиметься з 4 потоків: двох технічних та двох бізнесових.

З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті. Окрему увагу організатори просять звернути на вкладки з відомостями про програми та спікерів по кожному з чотирьох потоків.

Місце

Початок: 2 грудня 2017, 09:00
Закінчення: 2 грудня 2017, 18:00

Місце: Полтавський університет економіки і торгівлі, вулиця Коваля, 3

На карті