Концерт рок-оркестру народних інструментів України

22 лютого в Полтаві виступить з унікальною шоу-програмою Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України (НАОНІ).

Для полтавців прозвучать світові музичні шедеври, якими захоплюються мільйони. Хіти таких світових легенд як The Beatles, Deep Purple, ABBA, Adele, Metallica, Depeche Mode, Pink Floyd і багатьох інших подарують блаженну ностальгію. А саундтреки з улюблених кінофільмів ( «Таксі», «Місія Нездійснена» та інші) занурять в атмосферу екшена. 

«Вже уявили, як все це буде звучати в майстерному оркестровому виконанні? Досить мріяти – пора бачити, чути й відчувати кожен звук!», – наголошують організатори.  

НАОНI – це провідний творчий колектив України. Керує оркестром лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України, професор Віктор Гуцал.

Колектив примітний тим, що за його плечима понад 5000 концертів на всіх континентах Землі. НАОНІ – є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. Гра в оркестрі вимагає особливої ​​культури і якості виконання, це вміння музиканти виховують в собі роками.

НАОНІ довели свою майстерність і професіоналізм та показали вишуканий музичний смак, без якого їх інструментальні аранжування не були б такими приголомшливими. 

Цього разу в розширеній програмі першого відділення концерту полтавці почують найпопулярніші хіти-переможці конкурсів Євробачення.

Детальна інформація на Facebook-сторінці події.

Місце

Початок: 22 лютого 2018, 19:00
Закінчення: 22 лютого 2018, 22:00

Місце: Полтавський академічний обласний музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя, вул. Соборності, 23

На карті