Лекція «Хакер продуктивності: драйв без стресу»

10 листопада у Полтаві відбудеться лекція «Хакер продуктивності: драйв без стресу». Спікер-маркетолог Наталія Ніколаєва  розповість як все встигати та виділяти важливе.

Як можна багато встигати і при цьому залишатися людиною? Чи можливий драйв у високому темпі і продуктивність в стані драйву?

Як зазначають організатори на Facebook-сторінці заходу, це лекція не про тайм-менеджмент, хоча про деякі методики буде йти розмова. Це лекція скоріше про практичні лайфхаки і набір інструментів, з якого кожен може вибрати свій.

Спікер Наталія Ніколаєва консультує бізнеси з питань маркетингу і розвитку, а також керує трьома власними проектами. Продуктивне використання часу та інших ресурсів – важлива частина такого способу життя.

«Якщо тобі цікаво, як знизити рівень стресу в безкінечному потоці справ – тобі до нас. Якщо ти хочеш навчитися виділяти важливе і розподіляти інше – обов’язково приходь Якщо ти давно шукаєш спосіб, як впорядкувати свої проекти і виділяти час для інших справ – запиши дату в календар прямо зараз», – наголошують організатори.

Для участі необхідно зареєструватися тут.

Вхід вільний.

Місце

Початок: 10 листопада 2017, 19:00
Закінчення: 10 листопада 2017, 21:00

Місце: Beetroot Academy, проспект Миру, 36

На карті