Медичний форум - 2019

Медичний форум 2019

16 лютого Полтавський осередок Ліги студентів АПУ разом із Юридичною компанією "Медичне право" підготував для вас новий сюрприз на медико-правову тематику.

Не пройшло й півроку з нашої надзвичайно масштабної та крутої Всеукраїнської школи з медичного права, а ми вже з нетерпінням анонсуємо захід нового для нас формату - Медичний форум 2019, який відбудеться 16 лютого в Полтаві!

У рівні професійності запрошених спікерів, як і в якості даного заходу в цілому, сумніватися не доведеться, оскільки потужна й енергійна молода команда організаторів поповнилася неоціненним досвідом і чималими ресурсами Юридичної компанії"Медичне право".

 Тому, якщо ти захоплюєшся (або просто цікавишся) медичним правом – відносно новою галуззю, але водночас тією, що динамічно розвивається і входить у топ найпрогресивніших і найприбутковіших галузей права, то приєднуйся до нас.

На тебе чекає:

  • надзвичайна кількість найцікавішої інформації та найактуальніших новин зі світу медичного права (що охоплює сфери господарського, кримінального, адміністративного права, міжнародних стандартів надання медичних послуг та ін.);
  • професійні харизматичні спікери, які знайдуть відповіді на всі запитання;
  • гарний настрій і драйвові емоції, та ще багато іншого.

Фінансові аспекти:

  • Організаційний внесок становить:
  • 80 грн. – для членів Ліги студентів АПУ
  • 125 грн. – для інших студентів (не членів Ліги студентів АПУ)
  • 200 грн. – для практикуючих юристів.

Кінець реєстрації та прийому оплати – 13 лютого включно.

Контактна особа: Антон Дегтярь: 050-109-93-97

форум

Джерело

Місце

Початок: 16 лютого 2019, 09:00
Закінчення: 16 лютого 2019, 18:00

Місце: Полтавський юридичний інститут НЮУ імені Ярослава Мудрого (просп. Першотравневий, 5)

На карті